חדשות

סמנכ"ל איכילוב מונה לתפקיד נוסף: יו"ר דירקטוריון שופרסל

הקרדיולוג פרופ' יצחק שפירא, האוחז גם בתפקיד מנהלו הרפואי של תאגיד הבריאות ב"איכילוב", ימונה ליו"ר דירקטוריון רשת המזון | משרד הבריאות: "על עובד ציבור בתפקיד ניהולי בכיר להקדיש את מירב זמנו למשרתו זו"

המרכז הרפואי איכילוב. צילום: רומן ינושבסקי/ שאטרסטוק

פרופ' יצחק שפירא, קרדיולוג בכיר, סמנכ"ל המרכז הרפואי איכילוב בתל אביב ומנהלו הרפואי של תאגיד הבריאות בבית החולים, מונה השבוע (א') ליו"ר דירקטוריון שופרסל, מהלך שהתרחש לאחר שהקבוצה נרכשה לאחרונה על ידי האחים יוסי ושלומי אמיר.

על פי המדווח, מדובר במשרה של יו"ר לא פעיל שתדרוש שעת עבודה בשבוע. פרופ' שפירא משמש זה כחודש כדירקטור בקבוצת הקמעונאות והפארם ברשת שופרסל.

פרופ' שפירא השתחרר מצה"ל ב-1995 בדרגת תת אלוף במילואים. בין השאר שימש גם כמנהל בית החולים השיקומי ב"איכילוב". בכתבה שפורסמה בשנת 2022 ב-ynet נכתב כי הוא מספק ייעוץ רפואי לנשיא טורקיה ארדואן, אך לא היה אישור לכך מפרופ' שפירא.

בעדו שרשות ניירות הערך אמרה כי תבדוק את המינוי, במשרד הבריאות אמרו בתגובה כי "על עובד בכיר בבית חולים לפנות כמקובל לקבלת היתר עבודה פרטית. הציפייה היא שעובד ציבור בתפקיד ניהולי בכיר יקדיש את מירב זמנו למשרתו הבכירה. משרד הבריאות יקיים שיח בעניין עם עיריית תל אביב, הגוף המעסיק במקרה זה, וגורמים רלוונטיים נוספים, ככל שיידרש".

נושאים קשורים:  פרופ' יצחק שפירא,  שופרסל,  בית החולים איכילוב,  משרד הבריאות,  מינויים,  חדשות
תגובות
אנונימי/ת
15.04.2024, 19:25

בושה וחרפה.

שאלוהים יעזור לרפובליקת הבננות הזו!