מינויים

פרופ' מור יוסף מונה ליו"ר ועדת ההיגוי של המרכז הלאומי להשתלות

מחליף את פרופ' רפי ביאר שסיים 14 שנות כהונה בתפקיד | בין הישגיו הרבים של פרופ' ביאר במרכז הלאומי להשתלות: שיטת הקדימות בתור להשתלה והנצלת איברים מתורמים ללא לב פועם

פרופ' שלמה מור יוסף, יו"ר ועדת ההיגוי הנכנס של המרכז הלאומי להשתלות

חילופי תפקידים במרכז הלאומי להשתלות: פרופ' רפי ביאר, שכיהן כ-14 שנה בתפקיד יו"ר ועדת ההיגוי של המרכז הלאומי להשתלות, סיים את תפקידו. פרופ' שלמה מור יוסף מחליף אותו בתפקיד.

פרופ' ביאר הוביל את מדיניות המרכז בתחומי עשייה רבים, שמטרתם קידום תרומות והשתלות איברים. בתקופתו נרשמו הישגים רבים, כגון שיטת הקדימות בתור להשתלה, הנצלת איברים מתורמים ללא לב פועם ועוד.

פרופ' רפי ביאר. צילום: אביר סולטן/ פלאש 90

שר הבריאות ח"כ אוריאל בוסו מינה כמחליפו את פרופ' שלמה מור יוסף, רופא עתיר ניסיון וכישורים בתחומי עשייה רבים במישור הלאומי, לשעבר מנהל בית חולים הדסה, מנכ"ל הביטוח הלאומי, ראש מינהל ההגירה והאוכלוסין וכיום יו"ר קופת החולים לאומית.

פרופ' ביאר מסר: "היה לי הכבוד לקדם מערכת מעולה של השתלות איברים בישראל בתקופה של עשייה אדירה ותוך מסירות אין קץ של המרכז להשתלות, בראשות ד"ר תמר אשכנזי וכל צוותי בתי החולים המנצילים והמשתילים".

במרכז הלאומי להשתלות הודו לפרופ' ביאר על שנים משמעותיות כיושב ראש ועדת ההיגוי של המרכז הלאומי להשתלות ואיחלו הצלחה לפרופ' מור יוסף עם כניסתו לתפקיד. פרופ' מור יוסף מסר: אני נכנס לתפקיד משמעותי וחשוב מאין כמוהו ואעשה ככל יכולתי לתרום ולהוסיף ולקדם את תחום השתלות האיברים, שקרוב מאוד לליבי".

נושאים קשורים:  פרופ' רפי ביאר,  פרופסור שלמה מור יוסף,  המרכז הלאומי להשתלות,  ד"ר תמר אשכנזי,  מינויים
תגובות