מינויים

מונה מנהל חדש לבית החולים אסותא רמת החייל

ד"ר נעם פינק, רופא פנימאי וקרדיולוג מומחה, לשעבר סגן קצין רפואה ראשי, מונה לתפקיד | מחליף את ד"ר הדר מרום, שניהלה את אסותא רמת החייל בשלוש השנים האחרונות

ד"ר נעם פינק, מנהל בית החולים אסותא רמת החייל. צילום: גדי סיארה

ד"ר נעם פינק החל לאחרונה את תפקידו כמנהל בית החולים אסותא רמת החייל בתל אביב. בתפקידו האחרון שימש כעוזר מנהל רפואי במרכז הרפואי שיבא. הוא מחליף את ד"ר הדר מרום שניהלה את בית החולים בשלוש השנים האחרונות.

ד"ר פינק, בן 49, מגיע לאסותא בתום 24 שנות שירות בצה"ל. במהלך שירותו הצבאי שימש כסגן קצין רפואה ראשי, כממונה על פרויקט הקורונה בצבא, כקצין רפואה באוגדת איו"ש וכמפקד הרפואה של פיקוד צפון.

ד"ר פינק, מומחה ברפואה פנימית ובקרדיולוגיה, הוא בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב ומרצה בכיר בחוג לרפואה צבאית באוניברסיטה העברית בירושלים. בחודשים אלה הוא מסיים את התמחותו השלישית במינהל מערכות בריאות.

במסגרת תפקידו יוביל ד"ר פינק את בית החולים שבו מבוצעים כ-42 אלף ניתוחים ופרוצדורות רפואיות מדי שנה. בבית החולים פועלים כ-1,200 רופאים ומועסקים בו כ-1,500 עובדים.

מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים, גידי לשץ, בירך על המינוי ומסר: ״ד"ר נעם פינק מביא עימו ניסיון עשיר וידע מקצועי רב שצבר במהלך תקופות ההתמחות שעשה ובזמן שירותו הצבאי. אנו סמוכים ובטוחים כי הוא יתרום רבות לניהול בית החולים אסותא רמת החייל, תוך הובלת מהלכי יישום של רפואה מתקדמת ושמירה על רמת מקצוענות ומצוינות".

נושאים קשורים:  ד"ר נעם פינק,  מינויים,  אסותא רמת החייל,  חדשות
תגובות
08.02.2024, 08:37

בהצלחה נעם!