חדשות

המשטרה עצרה תושבת בת ים בחשד שהתחזתה לרופאה

שניות לפני שביצעה הזרקת בוטוקס ל"מטופלות" ממשרד הבריאות והמשטרה, נעצרה החשודה והובאה לחקירה | ברשותה נתפסו מאות חומרים רפואיים החשודים כמזויפים ו-36 אלף שקל במזומן

רק לאחר שארבע ניידות משטרה הגיעו לביה"ח רעות, עזבו התוקפים את המקום. צילום: משטרת ישראל

בפעילות משולבת של חקירות ובילוש בת ים של משטרת ישראל, בשיתוף פעולה עם יחידת האכיפה במכס מרכז של רשות המסים ואגף האכיפה והפיקוח במשרד הבריאות, נעצרה היום (ב') חשודה שהתחזתה לרופאה.

על פי החשד, האישה, תושבת בת ים, התחזתה לרופאה והעניקה טיפולי רפואיים הכוללים הזרקת תכשירי בוטוקס וחומרי מילוי בניגוד לחוק, תוך שימוש בתכשירים שעל פי החשד הוברחו מחו"ל.

בעקבות מידע שהגיע מרשות המסים בנוגע לחשודה ובמטרה לתפוס אותה בעת מעשה, הגיעו שתי "מטופלות" מטעם משרד הבריאות והמשטרה על מנת לקבל טיפול בוטוקס אצל החשודה. שניות לפני שביצעה את ההזרקה של החומרים בניגוד לחוק, נעצרה החשודה והובאה לחקירה במשטרת בת ים.

במהלך הפעילות נתפסו מאות חומרים רפואיים החשודים כמזויפים ואסורים בייבוא לישראל ונתפסו 36,000 אלף שקל במזומן ששימשו לכאורה את החשודה לביצוע הפעילות.

משרד הבריאות מזכיר כי טיפולים הנעשים על ידי מתחזים וגורמים לא מוסמכים, בפרט כשמדובר בחומרים מזויפים ובחומרים שלא קיבלו את אישור משרד הבריאות, מסכנים את בריאות הציבור. המשרד מזכיר כי טיפולים הכוללים הזרקות של תרופות וחומרי מילוי מותרים בארץ רק לרופאים בעלי רישיון רפואה ישראלי. ככלל, רצוי לבצע טיפולים רפואיים רק אצל גורמי מקצוע מוסמכים בעלי רישיון לעסוק ברפואה מטעם משרד הבריאות.

נושאים קשורים:  מעצר,  התחזות לרופאה,  משרד הבריאות,  הזרקות,  משטרת ישראל,  בוטוקס
תגובות