ישראל במלחמה

אחות תושבת חיפה הביעה תמיכה בחמאס ונעצרה על ידי המשטרה

האחות, עובדת ביה"ח בני ציון, נעצרה בחשד להסתה ולתמיכה בארגון טרור | בפוסט תמיכה במתקפת החמאס כתבה: "זה מביא שמחה" | ב"בילינסון" הושעתה אחות אחרת מאותה סיבה

אחות במחלקה בבית חולים. אילוסטרציה

אחות העובדת בבית החולים בני ציון בחיפה נעצרה על ידי המשטרה לאחר שהביעה תמיכה בחמאס. היא תובא היום לדיון בבית משפט השלום בחיפה בבקשה להאריך את מעצרה.

האישה, תושבת חיפה (55), העלתה פוסט תמיכה במתקפת הטרור של חמאס ובו כתבה: "זה יותר ממה שהיינו יכולים לצפות לו" ו"זה מביא שמחה". היא נעצרה בחשד להסתה, לתמיכה ולהזדהות עם ארגון טרור.

מהנהלת "בני ציון" נמסר: "הנהלת המרכז הרפואי בני ציון מביעה זעזוע ורואה בחומרה רבה את הדברים המיוחסים לאחות באחת ממחלקות בית החולים ומגנה בתוקף את דבריה. הנהלת המרכז הרפואי תנקוט בכל הצעדים המשמעתיים הנדרשים נגדה בתיאום עם הגורמים הרלוונטיים בעיריית חיפה ומשרד הבריאות, עד לביצוע שימוע לבחינת הפסקת העסקתה בבית החולים כנדרש על פי חוק".

בתוך כך, במרכז הרפואי בילינסון בפתח תקווה מסרו היום (ג') כי בעקבות תלונות של צוות בית החולים על אחות במחלקה שפרסמה ברשתות החברתיות פוסטים שתומכים בטרור, זומנה האחות לשימוע והושעתה מיידית מעבודתה. הנהלת בית החולים הגישה תלונה במשטרה.

מדוברות בית החולים נמסר כי הנהלת "בילינסון" מוקיעה התנהגות זו ותגלה אפס סובלנות לאירועים מסוג זה. בבית החולים אושפזו מתחילת המלחמה 120 פצועים.

נושאים קשורים:  בית החולים בני ציון,  טרור,  הסתה,  ישראל במלחמה,  רשתות חברתיות,  מעצר
תגובות