מינויים

מינוי בכיר חדש ב"וולפסון": ד"ר אמיר נוטמן מונה לסמנכ"ל המרכז הרפואי

ד"ר נוטמן, מומחה ברפואה פנימית, מחלות זיהומיות ומינהל רפואי, ניהל בשנים האחרונות את היחידה לניטור ומידע במרכז הארצי למניעת זיהומים במשרד הבריאות

ד"ר אמיר נוטמן, סמנכ"ל המרכז הרפואי וולפסון. צילום: דוברות ביה"ח

ד"ר אמיר נוטמן מונה לסמנכ"ל המרכז הרפואי וולפסון בחולון. בשש השנים האחרונות ניהל ד"ר נוטמן את היחידה לניטור ומידע במרכז הארצי למניעת זיהומים במשרד הבריאות.

ד"ר נוטמן, נשוי ואב לשלושה, מתגורר בתל אביב והוא מומחה ברפואה פנימית, מחלות זיהומיות ומינהל רפואי. הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב שבה למד לימודי רפואה, בריאות הציבור ומינהל מערכות בריאות וסיים את שלושת תאריו בהצטיינות. בתפקידיו הקודמים היה רופא בכיר ביחידה לאפידמיולוגיה.

בנוסף, ד"ר נוטמן הוא מרצה בכיר בחוג לאפידמיולוגיה ורפואה מונעת באוניברסיטת תל אביב. כמו כן הוא חוקר אפידמיולוגיה של מחלות זיהומיות, בפרט זיהוי ומניעת התפשטות מחוללים עמידים לאנטיביוטיקה.

ד"ר נוטמן מסר עם מינויו לתפקיד: "אני מודה למנהלת המרכז הרפואי על בחירתה בי לתפקיד. נושא איכות ובטיחות הטיפול יקר לליבי, לצד קידום מחקר וחדשנות כדרך למצוינות קלינית. בכוונתי להמשיך ולקדם את הנושאים הללו במרכז הרפואי וולפסון שנמצא בתנופה אדירה בשנים האחרונות".

מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר ענת אנגל, בירכה על המינוי והוסיפה: "ד"ר נוטמן, בעל ניסיון עשיר בתחום מניעת הזיהומים והמחלות הזיהומיות, מביא עימו יכולות מקצועיות וניהוליות. אני מאחלת לו בהצלחה ובטוחה שהוא יסייע בהמשך קידום החתירה למצוינות במרכז הרפואי וולפסון".

נושאים קשורים:  בית החולים וולפסון,  ד"ר אמיר נוטמן,  ד"ר ענת אנגל,  מינוי,  חדשות
תגובות

בהצלחה בתפקיד החדש אמיר!

מזל טוב אמיר. מינוי ראוי ביותר.
כל הכבוד ובהצלחה רבה!

בהצלחה לאמיר. מינוי ראוי בהחלט.