מינויים

מנהל חדש ליחידת ניתוחי בית חזה וושט בבית החולים קפלן

ד"ר גיא פינס, מומחה בכירורגיית בית החזה, ניתוחי חזה זעיר-פולשניים של הוושט, הקיבה ובית החזה, מונה לאחרונה לתפקיד

ד"ר גיא פינס, מנהל היחידה לניתוחי בית חזה וושט בבית החולים קפלן. צילום: דוברות ביה"ח

ד"ר גיא פינס מונה לאחרונה לתפקיד מנהל יחידת ניתוחי בית חזה וושט בבית החולים קפלן ברחובות. ד"ר פינס הוא מומחה בכירורגיית בית החזה, עם התמחות בניתוחי חזה זעיר פולשניים של הוושט, הקיבה ובית החזה.

ד"ר פינס עובד ב"קפלן" מעל ל-17 שנה והוא כירורג בכיר במחלקה הכירורגית כבר מאז 2012. את תת ההתמחות שלו השלים ב-Brigham and Women's hospital and Harvard university בבוסטון, ולאחר מכן כיהן כמנהל השירות לניתוחי ושט במחלקת ניתוחי חזה ב"קפלן". בשנה האחרונה ד"ר פינס משמש במקביל גם כמנהל בפועל של מחלקה כירורגית ב'.

מלבד הפעילות הקלינית בבית החולים, לד"ר פינס פעילות ענפה בתחום האקדמי, הוא משמש כמרצה בכיר בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, עוסק רבות בהוראת סטודנטים וזכה מספר פעמים בפרסי הצטיינות בהוראה ומשתתף בכנסים וקליניים ומחקריים בארץ ובחו"ל.

"סרטן הריאה וסרטן הוושט הם מהקטלניים ביותר", אומר ד"ר פינס. "אם בעבר מחלות אלו היוו גזר דין מוות וכללו ניתוחים קשים מאוד, ההתקדמות, הן בתחום הניתוחים והן בטיפולים האונקולוגיים, מביאה לשיפור בתוחלת ובאיכות החיים של המטופלים כיום. לצד החדשנות, אני והצוות שלי מקפידים שלא לשכוח את האנושיות. אני שם את המטופלים במרכז, וכל מטופל שלי עולה לדיון רב-תחומי שבו אנחנו מתאימים לו באופן אישי את הטיפול והניתוח המתאימים".

נושאים קשורים:  ד"ר גיא פינס,  חדשות,  מינויים,  בית החולים קפלן,  כירורגיית בית חזה וושט
תגובות
אנונימי/ת
16.08.2023, 18:19

רופא ובן אדם מעולה. המון בהצלחה!