מינויים

מונתה מנהלת סיעוד חדשה במרכז הרפואי סורוקה

חגית חדד, אחות ומיילדת, בוגרת תואר ראשון בסיעוד ובעלת תואר שני בניהול מערכות בריאות, מונתה לתפקיד | מחליפה את לאה כהן שלאחר 43 שנות עבודה יצאה לגמלאות

חגית חדד, מנהלת הסיעוד ב"סורוקה". צילום: דוברות בית החולים

חגית חדד מונתה לתפקיד מנהלת סיעוד במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. חדד, תושבת באר שבע, נשואה ואם לשלושה, היא אחות ומיילדת, בוגרת תואר ראשון בסיעוד מבית הספר לסיעוד ברקנאטי ובעלת תואר שני בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.

חדד היא בוגרת תכנית ענבר, תכנית העתודה הניהולית היוקרתית של משרד הבריאות, ובימים אלה נמצאת בשלבי סיום ההכשרה למומחיות במינהל ומדיניות בסיעוד.

היא החלה את דרכה ב"סורוקה" לפני כ-25 שנה כסטודנטית לסיעוד. במהלך עבודתה צברה ניסיון מקצועי וניהולי רב, בין היתר שימשה כאחות אחראית של מחלקת יולדות א׳, כמנהלת הסיעוד של מרפאות החוץ, ובשלוש השנים האחרונות כסגנית מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי. במהלך שנים אלה יזמה, הובילה וקידמה תהליכים רבים לשיפור איכות הטיפול במטופלים ולקידום סקטור הסיעוד בבית החולים.

חדד מחליפה בתפקידה את לאה כהן ששימשה בעשור האחרון כמנהלת הסיעוד ב"סורוקה", ולאחר 43 שנות עבודה ב"כללית" וב"סורוקה" יצאה לגמלאות.

נושאים קשורים:  חגית חדד,  מינוי,  חדשות,  סורוקה,  סיעוד
תגובות
אנונימי/ת
09.01.2023, 21:40

בנוסף ליכולותיה המקצועיות היא יכולה לשמש פרזנטורית מחמת יופיה.

אנונימי/ת
17.01.2023, 20:55

ברכות!