חדשות

מהיום אימרו: המרכז הרפואי צפון – שם חדש לבית החולים פדה-פוריה

ד"ר ארז און, מנכ"ל בית החולים, יזם את בחירת השם החדש בשיתוף העובדים כשלב בתהליך מיצוב המרכז הרפואי לקראת העשור הבא ובמקביל לפיתוח תשתיות ושירותים רפואיים לתושבי הצפון

המרכז הרפואי צופן ע"ש ברוך פדה. צילום: דוברות בית החולים

המרכז הרפואי צפון ע"ש ברוך פדה - כך ייקרא מעתה המרכז הרפואי בצפון הארץ, שנקרא עד כה פוריה ע"ש ברוך פדה.  השם החדש נבחר כחלק ממהלך מיתוג כולל אשר החל לפני מספר חודשים  ויכלול גם שינויים משמעותיים ביצירת זהות עיצובית ורעננה למרכז הרפואי שליד טבריה. מהלך המיתוג מבטא את השינויים והמהלכים העתידיים במרכז הרפואי, הן ברמה המקצועית והן ברמת התשתיות ופיתוח בית החולים.

את מהלך המיתוג ובחירת השם, יזם מנכ"ל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און. קבוצת התקשורת "פיליזר תקשורת" ונפתלי שפיצר מ-Spitzer brands נבחרו להובלת המהלך ובו שיתפו את כל העובדים וגורמים מקצועיים נוספים הנמצאים בממשק עם המרכז הרפואי. התהליך כלל גם סקרים וראיונות עומק, שהעידו על גאוות יחידה בקרב העובדים, התפתחות מקצועית משמעותית בבית החולים ופער תפיסתי בין התדמית למציאות, שהדגיש את הצורך בריענון ושינוי השם שיבטא שינויים אלה.

בשבוע שעבר פרסם משרד הבריאות כי המרכז הרפואי הגיע למקום ראשון במדדי האיכות הלאומיים לשנת 2021. המרכז הרפואי צפון הגיע לציון 10, הגבוה ביותר. נתוני מדד האיכות מדרגים את כל המרכזים הרפואיים בארץ על פי שורה ארוכה של קריטריונים הנוגעים לזמני האבחנה, זמני ההמתנה והטיפול הפרטני במאושפזים ובפונים אליהם. דירוג מדדי האיכות מצביע על המצוינות והאיכות המקצועית של המרכז הרפואי, והזכייה במקום הראשון מחזקת את מהלך המיתוג, שינוי השם ומיצובו כמרכז רפואי המשרת את תושבי הצפון.

דר און מסר: "השם החדש מבטא יותר מכל את החזון שלנו: להיות הבחירה המועדפת של תושבי הצפון ולהעניק לתושבי האזור כולו שירות איכותי תוך שאיפה למצוינות. הוא מבטא את המחויבות שלנו והמשימה שנטלנו על עצמנו להעניק מענה רפואי מקצועי ואנושי לקהילה שלנו - תושבי צפון מדינת ישראל.

"המהלך, שבו שיתפנו את העובדים, הוא עוד שלב בתהליך האסטרטגי שלנו לתכנון ומיצוב המרכז הרפואי לקראת העשור הבא ומבטא את המהפך שהוא עובר בשנים האחרונות. תנופת הבנייה והפיתוח, פתיחת שירותים רפואיים חדשים שלא היו בעבר כמו ניתוחי לב וריאה, פתיחת מרכז צנתורי מוח חדש וגולת הכותרת שתיצור מהפכה ברמה הלאומית - הקמת מרכז השיקום לצפון ע"ש הלמסלי".

נושאים קשורים:  פדה-פוריה,  המרכז הרפואי צפון,  ד"ר ארז און,  מיתוג,  חדשות
תגובות

מה עם שמו של פרופ. פדה ז״ל שעל שמו ניקרא ביה״ח ?

אנונימי/ת
28.07.2022, 10:07

דר און מפלא בכל דבר
אולי מתכנו לקרוא לו על שמו וזה לא יקרה
דר של אפליות בין צוות רפואי
העיקר להעיף את המיעוטים מהית חולים
לא יסלחו לך

28.07.2022, 19:49

ואני מציעה ״המרכז הרפואי צפון ע״ש פדה״