חדשות

מענק מיוחד ל"בית בלב" להקמת מרכז מו"פ טכנולוגי לגיל השלישי

רשת בית בלב מקבוצת מכבי זכתה במענק מרשות החדשנות הממשלתית להקמת מרכז ראשון מסוגו בישראל לקידום איכות החיים ובריאותה של האוכלוסיה המבוגרת

שיקום במוסד גריאטרי. אילוסטרציה

רשות החדשנות הממשלתית הודיעה בשבוע שעבר לרשת בית בלב מקבוצת מכבי על זכייתה במענק מיוחד להקמתו של מרכז חדשנות למחקר ופיתוח טכנולוגי לגיל השלישי.

רשת בית בלב מנהלת דיור מוגן ומרכזים שיקומיים וגריאטרים בפריסה ארצית. המרכז החדש שיוקם בעלות של מיליוני שקלים יהיה יחיד מסוגו בישראל ומטרתו לקדם את התחום באמצעות פיתוחים טכנולוגיים ולשפר את שיטות הטיפול, לצמצם מחלות כרוניות ולזהות סיכונים עתידיים בבני הגיל השלישי.

במרכז החדשנות יתקיימו שיתופי פעולה עם חברות מובילות במשק ומוסדות אקדמיים ויתבצעו בו מחקרים ופיתוחים על בסיס המידע והניסיון של "בית בלב", שנצבר בתחום הדיור המוגן והאשפוז.

ד"ר גלית קאופמן, מנכ"לית רשת בית בלב, מסרה: "הקמת מרכז החדשנות היא בשורה עבור אוכלוסיית הגיל השלישי, אנו מודים לרשות החדשנות - זו הבעת אמון ברשת שמובילה במשך שנים את תחום הפיתוח והטיפול בגיל השלישי. אנו עושים זאת על מנת לשפר את איכות חייהם של האוכלוסייה המבוגרת, תוך הקפדה על מקצועיות ואחריות".

ד"ר ענת עקה זוהר, משנה למנכ"לית ומנהלת חטיבת האשפוז, מסרה: "פעילותו של המרכז החדש לטובת הגיל השלישי עתידה לשנות את פני התחום במדינת ישראל ולמקם את הרשת בקדמת הטכנולוגיה ובמתן שירותי בריאות ברמה עולמית".

נושאים קשורים:  ד"ר ענת עקה-זוהר,  ד"ר גלית קאופמן,  בית בלב,  רשות החדשנות,  חדשות
תגובות