מינויים

ד"ר אבי לוין מונה לראש אגף רפואה שניונית ב"מאוחדת"

ד"ר לוין, מומחה ברפואה פנימית ובמינהל רפואי, מחליף בתפקיד את ד"ר יורם וולף, שסיים את תפקידו בקופה לאחר עשור

ד"ר אבי לוין, ראש אגף רפואה שניונית ב"מאוחדת". צילום: יח"צ

ד"ר אבי לוין (46) מונה לאחרונה לתפקיד ראש אגף רפואה שניונית בחטיבת הרפואה של קופת החולים מאוחדת. אגף הרפואה השניונית מאגד בתוכו את כל רפואת המומחים והטיפולים הפרא-רפואיים ומטרתו להנגיש את שירותי הרפואה למבוטחי הקופה.

ד"ר לוין הוא מומחה ברפואה פנימית ובמינהל רפואי, בעל תואר שני בהצטיינות בבריאות הציבור ובניהול מערכות בריאות, MBA בבריאות וחדשנות, ובוגר תואר ראשון במשפטים עם התמחות בכלכלה. ד"ר לוין מחליף בתפקיד את ד"ר יורם וולף, שסיים את תפקידו בקופה לאחר עשר שנות עשייה ניהולית ורפואית.

לד"ר לוין ניסיון רב ומגוון בתפקידי ניהול בכירים, יזמות ופיתוח עסקי וניסיון קליני נרחב. בתפקידיו האחרונים כיהן כמנהלו הרפואי של מרכז המומחים מגדל המאה של "כללית", שימש בתפקיד סגן מנהל המרכז הרפואי מאיר וכעוזר רפואי למנכ"ל איכילוב. ד"ר לוין בעל ניסיון רב בהוראה אקדמית הן כמרצה והן כאחראי והוא מעורב בתכניות הוראה לרופאים, אחיות ומקצועות הבריאות.

עם מינויו לתפקיד, אמר ד"ר לוין: "אני מודה על הבעת האמון שניתנה בי ומצפה לאתגר המקצועי שמגיע עם התפקיד".

ד"ר דב אלבוקרק, סמנכ"ל רפואה ב"מאוחדת", בירך את ד"ר לוין לרגל כניסתו לתפקיד: "מצטרף לנבחרת שלנו רופא ומנהל מצוין, בעל ניסיון עשיר ורב, ואני בטוח שד"ר לוין יביא ערך מוסף וימשיך להצעיד את האגף קדימה".

נושאים קשורים:  ד"ר אבי לוין,  ד"ר יורם וולף,  ד"ר דב אלבוקרק,  מינוי,  חדשות,  קופת החולים מאוחדת
תגובות
09.06.2022, 00:44

בהצלחה אבי!