מינויים

מנהלת חדשה למערך הנפרולוגי במרכז הרפואי לגליל בנהריה

ד"ר אתי קרוזל-דוילה, מומחית ברפואה פנימית ובנפרולוגיה, מונתה לתפקיד | מחליפה את פרופ' כמאל חסן, שפרש לגימלאות

ד"ר אתי קרוזל-דוילה, מנהלת המערך הנפרולוגי בבית החולים לגליל בנהריה. צילום: דוברות בית החולים

ד"ר אתי קרוזל-דוילה החלה את תפקידה כמנהלת המערך הנפרולוגי במרכז הרפואי לגליל בנהריה, לאחר שהחליפה את פרופ' כמאל חסן שפרש לגימלאות.

ד"ר קרוזל-דוילה, נשואה + 2, הגיעה למרכז הרפואי לגליל ביוני 2021, אז נבחרה במכרז למנהלת יחידת הדיאליזה. היא כיהנה בתפקיד זה עד שנבחרה לתפקידה הנוכחי, גם כן במכרז.

את לימודי הרפואה סיימה בהצטיינות בשנת 98' בפקולטה לרפואה בטכניון. בהמשך השלימה התמחות ברפואה פנימית ונפרולוגיה במרכז הרפואי כרמל בחיפה.

בשנת 2007, לאחר סיום התמחותה בנפרולוגיה, החלה את עבודתה בקריה הרפואית רמב"ם בחיפה, כרופאה בכירה ביחידה להשתלות כליה, ובהמשך שימשה מנהלת שירות דיאליזה קהילתית (אמבולטורית) ברמב"ם.

במקביל לעבודתה הקלינית שילבה מחקר בסיסי העוסק במחלות כליה בפקולטה לרפואה בטכניון. בנוסף הצטיינה בהוראת סטודנטים בפקולטה זו ובמרכז להכשרה מתקדמת בסיעוד שליד רמב"ם.

ד"ר קרוזל-דוילה: "החזון שלי הוא להמשיך בדרכם של מנהלי המחלקה הנפרולוגית הקודמים של המרכז הרפואי, אשר הובילו לפיתוחה של מחלקה מובילה ומצוינת. בכוונתי להרחיב את שירות השתלות הכליה, כדי לאפשר לחולים שעברו השתלות כליה בבתי חולים במרכז הארץ, להמשיך לקבל טיפול ומעקב רפואי מיטבי במרכז הרפואי שלנו, סמוך למקום מגוריהם".

כמו כן הוסיפה: "חשוב לי להמשיך ולפתח את המחלקה מבחינה קלינית, מדעית וטכנולוגית, תוך שילוב של מחקר בסיסי וקליני עם הוראת סטודנטים מהפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי של אוניברסיטת בר אילן בגליל, במטרה להעמיד בבית החולים דור המשך של רופאים צעירים מהשורה הראשונה".

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, איחל הצלחה לד"ר קרוזל-דוילה והודה למנהל המחלקה הפורש, פרופ' כמאל חסן, על שנים רבות של עבודה מסורה ומקצועית במרכז הרפואי.

נושאים קשורים:  פרופ' מסעד ברהום,  המרכז הרפואי לגליל בנהריה,  נפרולוגיה,  ד"ר אתי קרוזל-דוילה,  מינוי,  חדשות
תגובות
אנונימי/ת
02.03.2022, 20:49

ברמב"ם לא מחמיצים הזדמנות להחמיץ הזדמנות

אנונימי/ת
07.03.2022, 08:39

100%

אנונימי/ת
07.03.2022, 08:39

מצדיעה לד"ר קרוזל, שיהיה המון בהצלחה....האדם הנכון במקום הנכון!! (בתור מי שלמדה אצלה וגם עבדה אתה ביחד)