מינויים

מונתה מנהלת לבית החולים הוירטואלי שיבא BEYOND

ד"ר גליה ברקאי, מומחית ברפואת ילדים, במחלות זיהומיות ובניהול מערכות בריאות, מונתה לתפקיד

ד"ר גליה ברקאי, מנהלת בית החולים הוירטואלי שיבא BEYOND. צילום: דוברות בית החולים

ד"ר גליה ברקאי מונתה למנהלת בית החולים הוירטואלי שיבא BEYOND. עם מינויה לתפקיד מסרה: "בית החולים הוירטואלי של המרכז הרפואי שיבא יעניק שירותי בריאות מתקדמים לכל אדם, בכל מקום ובכל עת".

ד"ר ברקאי החלה את דרכה ב"שיבא" בשנת 2008 כיועצת במחלות זיהומיות בילדים וכרופאה בכירה במחלקת ילדים ב'. בין השנים 2012-2009 היתה אחראית על תוכנית ההתמחות בילדים ובשנים 2017-2012 מונתה לסגנית מנהל מחלקת ילדים ב'.

החל משנת 2018 ד"ר ברקאי היא חברת הנהלת "שיבא", כמתמחה במינהל רפואי. במקביל, מונתה בשנת 2019 למנהלת היחידה למחלות זיהומיות בילדים ולמנהלת תחום הטלה-רפואה במרכז הרפואי בתל השומר.

ד"ר ברקאי למדה רפואה באוניברסיטת תל אביב, עשתה התמחות ברפואת ילדים בבית החולים קפלן והתמחות-על במחלות זיהומיות במרכז הרפואי סורוקה. בנוסף, היא בעלת תואר מוסמך במינהל עסקים עם התמחות בניהול מערכות בריאות ובוגרת תכנית ענבר למנהיגות רפואית.

על מינויה אמרה ד"ר ברקאי: "בשלהי הגל הראשון של הקורונה, החלטנו לעשות את מה שלא נעשה בעבר בישראל והקמנו את שיבא BEYOND - בית החולים הוירטואלי של המרכז הרפואי שיבא, שיעניק שירותי בריאות מתקדמים לכל אדם, בכל מקום ובכל עת.

"כבר בזמן הקצר מאז שהקמנו את BEYOND, ניפצנו כמה פרדיגמות וייסדנו שירותי אשפוז בבית, שיקום בבית ושירותים רבים נוספים.
אני מודה להנהלת המרכז על האמון בי ובמיוחד לפרופ' מרדכי שני, שמקדם זה עשרות שנים חדשנות ברפואה בכלל ובטלה-רפואה בפרט".

נושאים קשורים:  ד"ר גליה ברקאי,  שיבא BEYOND,  בית חולים וירטואלי,  מינוי,  חדשות,  פרופ' מרדכי שני
תגובות
אנונימי/ת
12.01.2022, 19:39

הגיע הזמן. אבל מה תעשו עם כל הפקידים וכל המשרדים וכל המנהלים? הם לא יכולים לעבוד מרחוק? מה הם צריכים למעשה? טלפון ומחשב, נכון? אז קדימה!

אנונימי/ת
15.01.2022, 15:31

עוד מיזם תוצרת בית חרושת שיבא לסחיטת כספים מהציבור.
מי משלם עבור השירות: קופות החולים? הביטוח המשלים? ביטוחים פרטיים? הכיס הפרטי? ... ומי נושא באחריות המשפטית לפשלות שמתרחשות בטלה-רפואה?