מינויים

מונה מנהל חדש לאגף נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל

פרופ' ליאור לבנשטיין, מומחה בגינקולוגיה, בכירורגיית שיקום רצפת האגן ובמינהל מערכות בריאות, מונה לתפקיד | מחליף את פרופ' יעקב בורנשטיין שפרש לגימלאות

פרופ' ליאור לבנשטיין, מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל. צילום: רוני אלברט

פרופ' ליאור לבנשטיין נכנס לתפקידו החדש כמנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל בנהריה, לאחר שנבחר במכרז למחליפו של פרופ' יעקב בורנשטיין, שפרש לגימלאות.

פרופ' לבנשטיין (52), נשוי ואב לשלושה ילדים, סיים בשנת 2005 את התמחותו בתחום הגינקולוגיה בקריה הרפואית רמב"ם. עם תום ההתמחות עבר התמחות-על של שלוש שנים בתחום כירורגיית שיקום רצפת האגן במרכז הרפואי האוניברסיטאי לויולה (Loyola) בשיקגו ובמקביל סיים תואר שני במחקר קליני. במהלך תקופה זו בשיקגו התמחה פרופ' לבנשטיין בשיטות כירורגיות מתקדמות ובהן ניתוחים רובוטיים ולפרוסקופיים, ניתוחים בגישה נרתיקית, הזרקת בוטוקס והשתלת קוצב לשיפור תפקוד שלפוחית השתן.

עם שובו ארצה בשנת 2008, חזר פרופ' לבנשטיין לרמב"ם, שם הקים את השירות האורוגינקולוגי ועמד בראשו. בהמשך מונה למנהל היחידה לגינקולוגיה בקריה הרפואית. החל משנת 2010 הטמיע ברמב"ם את תחום הכירורגיה הרובוטית בתחום הגינקולוגי.

בשנת 2016 השתתף פרופ' לבנשטיין בתכנית ענבר (עתודה ניהולית של משרד הבריאות) ובאותה תקופה השלים במקביל תואר שני הן בניהול מערכות בריאות (MHA) באוניברסיטת חיפה והן במינהל עסקים (MBA) באוניברסיטת תל אביב. כמו כן השלים התמחות-על במינהל מערכות בריאות ברמב"ם ובמשרד הבריאות. בנוסף, שימש במשך שבע שנים פרופ' חבר קליני בטכניון והיה יו"ר החוג לגינקולוגיה ומיילדות בבית הספר לרפואה בטכניון.

עם מינויו לתפקיד אמר פרופ' לבנשטיין: "בחזוני אני רואה את אגף נשים ויולדות מהווה מרכז מצוינות מוביל באזור הצפון בניתוחים גינקולוגיים, גינקואונקולוגיים ואורוגינקולוגיים. כמו כן, על פי תפיסתי יהווה האגף מוקד משיכה ליולדות בצפון הארץ, תוך הובלה במתן שירות רפואי וסיעודי, כל זאת באווירה אינטימית עם צוות מקצועי תומך, מסור ואמפטי. כמו כן יהווה האגף אבן שואבת חינוכית עבור סטודנטים לרפואה, סטאז'רים ומתמחים, עם מחקר והוראה ברמה גבוהה".

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, איחל הצלחה לפרופ' לבנשטיין עם כניסתו לתפקיד והודה לפרופ' בורנשטיין על עבודתו המסורה והמקצועית.

נושאים קשורים:  פרופ' ליאור לבנשטיין,  פרופ' מסעד ברהום,  גינקולוגיה,  חדשות,  מינוי,  המרכז הרפואי לגליל בנהריה
תגובות
26.05.2021, 19:33

👑

בהצלחה !!!!

אנונימי/ת
26.05.2021, 23:07

מנויים בלי מכרזים הוגנים שלא כוללים מיעוטים לצערנו

אנונימי/ת
27.05.2021, 10:16

בבית חולים שמנהלו מהמגזר

לא מאמין שקיים מכרז שאינו כולל מיעוטים

נ.ב כל הכבוד לפרופ ליאור לבנשטיין
בוגר בי"ס לרפואה הונגריה

05.06.2021, 23:23

בהצלחה רבה