חדשות

12 רופאי ורופאות משפחה זכו ב"פרס דניאלי לרפואה עם לב"

חתני הפרס נבחרו על ידי כ-317 אלף ממבוטחי ארבע הקופות שהמליצו על הרופאים המתאימים לקבלת פרס על עבודתם המקצועית והיחס האנושי והאמפטי למטופליהם

רפואת משפחה. אילוסטרציה

12 רופאי משפחה מתוך 5,500 זכו ב"פרס דניאלי לרפואה עם לב" וקיבלו הודעות על כך לרגל יום הרופא הבינלאומי שצוין אתמול.

הפרס השנתי בפרס ע"ש דניאלי זוננפלד, שנהרגה בתאונת דרכים ימים אחדים לפני שהתבשרה כי התקבלה ללימודי רפואה, מוענק לזכרה זה כבר חמש שנים. מטופלים של הרופאים הם אלה שמציעים להעניק אותו לרופאים שלהם. השנה הצביעו כ-317 אלף ממבוטחי ארבע הקופות והמליצו על הרופאים המתאימים לקבלת פרס בציינם את עבודתם המקצועית, היחס האנושי והאמפטי של רופאיהם.

ואלה הם הרופאים שהתכבדו בפרס שמעניקה הקרן המשפחתית: ד"ר טל ניר, רופא משפחה כפרי בקיבוץ חצור, מושב שתולים ובמרפאת המושבים אמונים של קופ"ח כללית המשותפת למושבים עזר ובית עזרא; ד"ר היתאם נמארנה מעראבה בגליל; ד"ר אמנון ביטון מדימונה; ד"ר אדהם יחיא ממרפאה במגדל העמק; ד"ר מרה ברקוביץ מראשון לציון – כולם רופאי משפחה מה"כללית".

מרופאי "מכבי": ד"ר טל אגמי מראשון לציון; ד''ר חנה מינצר-אופיר ממרפאת בני ברק וד"ר ג'ק שטרן מרמת השרון. מרופאי "מאוחדת": ד"ר חנה לאה לוין ממרפאות קריית יערים ובית שמש וד"ר ניק ביילינסון מהרצליה.

מרופאי "לאומית": ד''ר ג'רלד חן ממרפאות גני תקווה וראש העין וד''ר מרינה אנשקין ממרפאת חולון.

נושאים קשורים:  פרס דניאלי,  רפואת משפחה,  יחסי רופא מטופל,  חדשות
תגובות
אנונימי/ת
13.01.2021, 20:45

לד\"ר הייתם כל הכבוד מגיע לך תמשיך כך שיהיה בהצלחה ..הוא רופא אדיב ומעולה אני מכיר אותו עבדתי אתו בבית חולים אנגלי בנצרת

18.01.2021, 10:58

דר אמנון ביטן
כול הכבוד
עבדנו ביחד במרפאה אופקים בתחילת דרכנו כרופאי משפחה
אתה רופא מסור . יישר כוח