מינויים

ד"ר גדי סגל מונה לדיקאן רשות ההוראה החדשה במרכז הרפואי שיבא

ד"ר סגל, שהקים ומנהל את מחלקה פנימית ט' בבית החולים, מונה לראש הרשות שתרכז ותקדם את כלל תחומי ההוראה ב"שיבא"

ד"ר גדי סגל, מנהל מחלקת פנימית ט' וראש רשות ההוראה ב"שיבא". "עיקר תפקידי כעת להניח את היסודות להקמתה של קריה אקדמית בתוך עיר הבריאות של שיבא". צילום: דוברות המרכז הרפואי

כחלק ממימוש חזון עיר הבריאות הוקמה במרכז הרפואי שיבא רשות הוראה, אשר תוביל, תרכז ותקדם את כלל תחומי ההוראה השונים. ד"ר גדי סגל מונה לראש רשות זו וימלא תפקיד זה במקביל לתפקידו כמנהל מחלקה פנימית ט'.

ד"ר סגל, נשוי ואב לשלושה, הגיע ל"שיבא" כסטאז'ר בשנת 2001 בתום לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. שנה לאחר מכן החל בהתמחות ברפואה פנימית במחלקה פנימית ג'. בהמשך, מונה לרופא בכיר בפנימית ג' ומילא תפקיד זה במשך ארבע שנים. בשנת 2012 הקים ד"ר סגל את מחלקה פנימית ט' ב"שיבא", אותה הוא מנהל מאז.

על מינויו אמר: "ההוראה מהווה חלק בלתי נפרד ממקצוע הרפואה. אני אוהב ללמד באותה מידה שאני אוהב לטפל בחולים. הניסיון והאהבה להוראת המקצוע הביאו אותי לתפקיד, יחד עם ניסיון ניהולי בבית החולים ומחוצה לו. אני רואה במינוי הבעת אמון גדולה מצד הנהלת המרכז הרפואי ואעשה הכול על מנת להצדיק אותה. עיקר תפקידי כעת הוא להעצים ולשרת את כל מסגרות הלימוד במרכז הרפואי ולהניח את היסודות להקמתה של קריה אקדמית מצטיינת בתוך עיר הבריאות של שיבא, בתל השומר".

נושאים קשורים:  הוראה,  ד"ר גדי סגל,  חדשות,  מינוי,  בית החולים שיבא
תגובות
09.01.2021, 01:24

מזל טוב ובהצלחה