מינויים

מונה סגן מנהל חדש למרכז הרפואי מאיר בכפר סבא

ד"ר יעקב חן, מומחה בכירורגיה ובמינהל רפואי, מונה לתפקיד סגן מנהל בית החולים מאיר - מחליף את ד"ר אבי לוין

ד"ר יעקב חן, סגן מנהל בית החולים מאיר בכפר סבא

ד"ר יעקב חן מונה לסגן מנהל המרכז הרפואי מאיר בכפר סבא ויחליף בתפקיד זה את ד"ר אבי לוין. ד"ר חן, נשוי ואב לשלושה ילדים, מתגורר בהרצליה, הוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, בעל תואר מוסמך (M.Sc.) במיקרוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר מוסמך (M.H.A) במינהל מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון.

ד"ר חן כיהן כמומחה בכירורגיה כללית בבית החולים בילינסון והתמחה במינהל רפואי. ב-2014-2013 שימש כעמית מחקר במכון  USAISR לחקר הכירורגיה של צבא היבשה של ארה"ב בסן אנטוניו, טקסס.

לפני שהחל בעבודתו בשירותי בריאות כללית, שירת ד"ר חן בקבע בצה"ל ומילא שורה של תפקידים מגוונים בחיל הרפואה בתחומי פיקוד והדרכה. היה קצין רפואה של גדוד צבר, של חטיבת גבעתי ושל עוצבת האש וכן היה מפקד קורס רופאים. כמו כן מילא תפקיד מטה כראש ענף רפואה מבצעית. ד"ר חן שירת גם כמפקד פלוגת הרפואה ביחידת 669 ופרש מצה"ל בדרגת סא"ל. עד לאחרונה שימש עוזר ראש חטיבת הרפואה במשרד הבריאות במסגרת ההתמחות שלו במינהל רפואי.

כסגן מנהל בית החולים הופקד ד"ר חן על התחומים הבאים: מערך המחלקות הפנימיות, חטיבת הנשים והמיילדות, חטיבת הילדים, המכונים ומרפאות החוץ.

בנוסף עוסק ד"ר חן בקידום המחקר ברפואת טרום בית החולים ובהחייאת בקרת נזקים. במהלך השנים גם פרסם יותר מ-40 מאמרים בכתבי עת רפואיים בארץ ובעולם בתחום רפואת השדה והרפואה הדחופה במתאר של טרום אשפוז.

נושאים קשורים:  ד"ר יעקב חן,  מינוי,  בית החולים מאיר,  חדשות,  ד"ר אבי לוין
תגובות