מינויים

מונתה מנהלת חדשה לבית החולים אסותא-רמת החייל בתל אביב

ד"ר הדר שכטר-מרום, ששימשה עד לאחרונה כסגנית בכירה למנהל בית החולים באשדוד, מחליפה בתפקיד את ד"ר דורית טקס מנובה, מנהלת בית החולים בתל אביב בשנים האחרונות

ד"ר הדר שכטר-מרום, מנהלת בית החולים אסותא רמת החייל

ד"ר הדר שכטר-מרום נכנסה היום לתפקידה כמנהלת בית החולים אסותא רמת החייל בתל אביב. היא מחליפה את ד"ר דורית טקס מנובה שניהלה את בית החולים בשנים האחרונות.

ד"ר שכטר-מרום מילאה שורה של תפקידים ב"אסותא" מאז 2014, ביניהם משנה לראש אגף רפואה ב"אסותא מרכזים רפואיים", היתה חלק מצוות ההקמה של בית החולים הציבורי אסותא-אשדוד ובהמשך שימשה כסגנית בכירה למנהל בית החולים באשדוד.

היא בוגרת לימודי רפואה בטכניון ובעלת תואר שני במינהל מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון ושימשה במגוון תפקידים משמעותיים בחיל הרפואה בצה"ל, האחרון שבהם כראש ענף שירותי הרפואה בדרגת סא"ל.

יו"ר "אסותא מרכזים רפואיים", פרופ' שוקי שמר, בירך את ד"ר שכטר-מרום על תפקידה החדש: "בחמש השנים האחרונות הכרתי את ד"ר שכטר–מרום במהלך תרומתה יוצאת הדופן להקמת בית החולים באשדוד. במהלך שנים אלה היא צברה ניסיון רב מאוד, הוכיחה את יכולות הניהול והרפואה שלה ואין לי ספק שהיא האדם הנכון לתפקיד".

מנכ"ל "אסותא מרכזים רפואיים", גידי לשץ, הוסיף: "ד"ר שכטר-מרום נכנסת לתפקידה בשיאה של תקופה מאתגרת, ברמה עולמית וגם אצלנו בבית החולים. אין לי ספק שהיא תצליח להוביל את בית החולים, יחד עם הצוותים המסורים, להמשיך ולהיות מרכז מצוינות בהיבט הרפואי, השירותי והטכנולוגי".

נושאים קשורים:  מינוי,  ד"ר הדר שכטר-מרום,  פרופ' שוקי שמר,  אסותא תל-אביב,  חדשות
תגובות