חדשות

במרכז הרפואי שיבא נחנכה יחידת התאוששות באגף הדימות

פרופ' אלי קונן, מנהל אגף הדימות: "יחידת ההתאוששות היא נקודת ציון בשינוי האסטרטגיה של האגף וחלק מהחזון להקמת מרכז מצוינות לרדיולוגיה פולשנית"

מכשיר MRI. החברות הפרטיות מאתרות תורים פנויים במוקדי הזימון של בתי החולים ומוכרות אותם באלפי שקלים. צילום: אילוסטרציה

יחידת התאוששות חדשה נחנכה השבוע באגף הדימות במרכז הרפואי שיבא בתל השומר במטרה לתת מענה למטופלים לפני ואחרי בדיקות המתבצעות ביחידה לרדיולוגיה פולשנית. מדובר בצעד ראשון בהקמת מרכז מצוינות לרדיולוגיה פולשנית CERI – Center of excellency intervention radiology ב"שיבא".

ביחידה לרדיולוגיה פולשנית מתקבלים חולים לאבחון וטיפול כמו טיפול בחסימות כלי דם, דימומים, צנתורי מוח וביופסיות לחולים אונקולוגים. "במרכז מצוינות לרדיולוגיה פולשנית נרכז את כלל ההליכים האבחוניים והטיפוליים הנדרשים תחת קורת גג אחת ותוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובצוותים רב תחומיים", מסרה יעל פלד, מנהלת הסיעוד והמנהלה באגף הדימות והוסיפה: "בכך נשפר את חוויית השירות למטופל, נייעל את הטיפול ואת תוצאותיו ונטפח את הקשר מטפל-מטופל".

פרופ אלי קונן, מנהל אגף הדימות ב"שיבא". "להוביל ברמה הארצית והבינלאומית". צילום: דוברות בית החולים

"השקת יחידת ההתאוששות החדשה היא נקודת ציון בשינוי האסטרטגיה של אגף הדימות וחלק מחזון האגף להעצים את תחום הרדיולוגיה הפולשנית ולהוביל ברמה הארצית והבינלאומית", אמר פרופ' אלי קונן, מנהל אגף הדימות והדגיש כי "תחום הדימות עובר תמורות רבות והעתיד מצוי בתחום הרדיולוגיה הפולשנית".

נושאים קשורים:  קרדיולוגיה פולשנית,  בית החולים שיבא,  פרופ' אלי קונן,  חדשות,  דימות,  יחידת התאוששות
תגובות