קורונה בישראל

שת"פ מדעי ורפואי עם חברות מאיחוד האמירויות במאבק בנגיף הקורונה

מנכ"ל משרד הבריאות הודיע על שיתוף פעולה בין חברות מאיחוד האמירויות לחברות ישראליות במחקר ובפיתוח טכנולוגיות רפואיות לצורך מיגור הקורונה

מעבדת מחקר לפיתוח תרופה למחלת הקורונה. אילוסטרציה

שתי חברות מהסקטור הפרטי באיחוד האמירויות שבמפרץ הפרסי עומדות לחתום על הסכמים עם חברות ישראליות העוסקות במחקר ופיתוח טכנולוגיה הממוקדת במאבק הרפואי כנגד מגיפת הקורונה. כך הודיע בסוף השבוע  מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי.

פרופ' לוי מסר: "בצל התפשטות מגיפת הקורונה בעולם ובצל ההשפעות של המגיפה על כל מדינות העולם, נדרש לפעול בנחישות ובמהירות למצוא מענה למגיפה לטובת כלל האנושות. על רקע זה פרסמו חברות פרטיות מאיחוד האמירויות ומישראל את ההודעה על שיתופי פעולה במישור הרפואי לשם המאבק בנגיף הקורונה.

"שיתוף הפעולה המדעי והרפואי מגשר מעל אתגרים פוליטיים היסטוריים  באזור שלנו, במציאות של סדר עדיפות אנושי למציאת פתרון לנגיף הקורונה. שיתוף הפעולה יביא לשיפור וחיזוק החוסן הבריאותי של תושבי האזור.  במציאות שבה המגיפה תוקפת ופוגעת את כלל מדינות העולם, זוהי חובה למצוא פתרונות לשמירה על בריאות בסדר עדיפות עליון וזאת על מנת למצוא פתרון למגיפה בממדים שהעולם לא הכיר עד היום".

נושאים קשורים:  פרופ' חזי לוי,  איחוד האמירויות,  קורונה,  חדשות,  מחקר ופיתוח,  נגיף הקורונה
תגובות