מינויים

מונתה מנהלת חדשה למחלקת שיקום נוירולוגי ב' ב"לוינשטיין"

ד"ר קורין צרפתי, מומחית ברפואה פיזיקלית ושיקום, הובילה בין השאר את פרויקט שיפור הרצף הטיפולי מבית החולים לקהילה במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין

ד"ר קורין צרפתי, מנהלת המחלקה לשיקום נוירולוגי ב' במרכז הרפואי לשיקום - לוינשטיין

ד"ר קורין צרפתי מונתה למנהלת המחלקה לשיקום נוירולוגי ב' במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין.

ד"ר צרפתי עלתה לארץ מצרפת בשנת 1989 לאחר שסיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטת ליל ובבית הספר לרפואה סן לואי בפריז. בשנת 1990 החלה התמחות ברפואה פיזיקלית ושיקום במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין. עם סיום ההתמחות, בשנת 1995, החלה ד"ר צרפתי לעבוד כרופאה במחלקה לשיקום נוירולוגי ב' ועם השנים שימשה כרופאה בכירה וסגנית מנהל המחלקה עד למינויה כעת למנהלת המחלקה.

במהלך השנים שימשה ד"ר צרפתי כמדריכת סטודנטים לרפואה וכמרכזת ההוראה לסטודנטים. היא הובילה מספר פרויקטים, ביניהם פרויקט שיפור הרצף הטיפולי מבית החולים לקהילה, על ידי מיפוי השירותים הקיימים ויצירת הקשר הטבעי איתם.

ד"ר קורין צרפתי אמרה עם מינויה: "מקצוע השיקום, לתפיסתי, מלמד לפני הכל להסתכל על האדם בשלמותו דרך פריזמה המתייחסת לכל הרבדים של תפקוד בתוך המעגלים השונים שבו האדם חי. התהליך מורכב ושונה עבור כל אדם ואדם. הוא דורש הסתכלות רב מימדית וטיפול ייחודי בהתאם לליקויים, אך גם בהתאם לאישיותו של האדם ולסביבה התומכת שיש לו. למטרה זו נדרש צוות רב מקצועי מיומן הבוחן את הצרכים הייחודים של אותו אדם בתחום זה. חיבור של המקצועיות והאנושיות של כל אחד מאיתנו יאפשר להשיג תפקוד טוב יותר ואיכות חיים למטופל.

עוד אמרה ד"ר צרפתי: "התברכתי בצוות יוצא דופן, מחויב לתרבות ארגונית המעמידה את המטופל במרכז, שיוצר מדי יום תקשורת ענפה בין-סקטוריאלית על מנת להשיג את המיטב במאמץ השיקומי. הצוות דוגל בערכים של שוויון בלתי מתפשר ומתן הזדמנות גם למטופלים הקשים ביותר כי זו חובתנו המוסרית, אנשים שמונעים על ידי חמלה וענווה. אני מודה על הזכות להיות חלק מהצוות הזה ומקווה להמשיך להתלבט, להקשיב, לשתף וליצור איתם רגעים של חסד".

נושאים קשורים:  מינוי,  ד"ר קורין צרפתי,  בית החולים לוינשטיין,  חדשות,  שיקום נוירולוגי
תגובות