מינויים

גידי לשץ נבחר לתפקיד מנכ"ל רשת אסותא מרכזים רפואיים

פרופ' ארי שמיס יסיים את תפקידו כמנכ"ל רשת אסותא בקיץ 2020. במקומו יתמנה לתפקיד גידי לשץ

גידי לשץ. המנכ"ל הבא של "אסותא". צילום: מכבי שירותי בריאות

מנכ"ל "אסותא מרכזים רפואיים", פרופ' ארי שמיס, סיכם עם יו"ר "אסותא", פרופ' שוקי שמר, על סיום תפקידו כמנכ"ל בקיץ 2020. במקומו יתמנה לתפקיד גידי לשץ.

פרופ' שמיס יסיים קדנציה בת ארבע שנים כמנכ"ל הרשת. בהודעה לתקשורת נמסר כי "הודה ליו"ר ולחברי הדירקטוריון על האמון שניתן בו לאורך השנים וביקש להביע את הערכתו ותודתו להנהלת ועובדי החברה המסורים על שיתוף הפעולה ותרומתם להישגיה בחתירה המתמדת למצוינות באיכות הרפואית וחוויית המטופל, לצד שמירה על האיתנות הכלכלית".

מועצת המנהלים של רשת אסותא בראשות פרופ' שמר הודתה לפרופ' ארי שמיס על ניהול וקידום הרשת בהצלחה בשנים האחרונות ועל הנעת הפעילות ותחומי הרפואה רבים. בתקופה זו רשת אסותא מרכזים רפואיים התפתחה והגיעה להישגים רפואיים מרשימים.

מועצת המנהלים בחרה מתוך כמה מועמדים בגידי לשץ למנכ"ל הבא של "אסותא". הוא קיבל את המלצת רן סער, מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, ש"אסותא" בבעלותה.

לשץ, בן 46, נשוי ואב לשלושה, תושב אבן יהודה, הוא בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה ותואר שני בניהול מערכות בריאות, את שניהם סיים בהצטיינות באוניברסיטת בן גוריון. בשש השנים האחרונות הוא מכהן כראש מחוז ירושלים והשפלה ב"מכבי שירותי בריאות" וכן כדירקטור. בעבר כיהן כעוזר בכיר למנכ"ל "מכבי" וכמנהל תכנון ויישום אסטרטגיה וראש יחידת החדשנות לשירות ותפעול.

נושאים קשורים:  גידי לשץ,  ארי שמיס,  פרופ' שוקי שמר,  אסותא מרכזים רפואיים,  מינוי,  חדשות
תגובות
 
אנונימי/ת
04.05.2020, 21:39

זה לא אסותא שרותי בריאות זו מערכת שמוצצת את לשדה של המערכת הציבורית

אנונימי/ת
05.05.2020, 16:54

בטח-אחרי הצלחה מסחררת במשרד הבריאות-טיפשות