חדשות

עובדי המינהל והמשק במרכז הרפואי לגליל בנהריה שוב שובתים הבוקר

על רקע סכסוך עבודה הנוגע לבקשה להעביר את עובדי המנמ"ש מתאגיד הבריאות להעסקה ישירה כעובדי מדינה, יפעלו העובדים ביומיים הקרובים במתכונת שבת

המרכז הרפואי לגליל בנהריה. צילום: רוני אלברט

גם הבוקר, החל מהשעה 06:00, תחל במרכז הרפואי לגליל בנהריה שביתת עובדי סקטור המנמ"ש - מינהל ומשק. היא תימשך יומיים, עד יום חמישי בשעה 06:00. עילת השביתה: סכסוך עבודה הנוגע לבקשה להעביר את עובדי המנמ"ש מתאגיד הבריאות להעסקה ישירה כעובדי מדינה.

עובדי סקטור המנמ"ש יעבדו ביומיים אלה במתכונת שבת. לא יינתנו שירותים במרפאות החוץ. כמו כן, יתקיימו ניתוחים דחופים בלבד. כל הניתוחים האלקטיביים יידחו או שיעברו להחלטת ועדת חריגים, במקרה הצורך.

השביתה לא תחול על המלר"ד (חדר המיון), היחידות לטיפול נמרץ, הפגייה, הדיאליזה, האונקולוגיה (מחלקה ומכון), חדרי הלידה, הפריה חוץ גופית (IVF) והמחלקה להדרכת הילד.

עוד נמסר כי במהלך שני ימי השביתה לא ייפגעו בשום מצב ההכנות לקליטה או קליטת מטופלים שקיים חשד כי נדבקו בנגיף הקורונה, וכל זאת על רקע ההיערכות הגוברת שעליה הכריז משרד הבריאות והחשש שישראלים רבים נחשפו לנגיף בעקבות ביקור הצליינים הקוריאנים בארץ.

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום, אמר: "נעשה ככל שביכולתנו כדי לצמצם למינימום האפשרי פגיעה במטופלים בימי השביתה. במהלך שני ימי השביתה יינתן מענה רגיל למקרים הדחופים, כמו גם טיפול בילדים ובנוער עד גיל 18".

נושאים קשורים:  שביתה,  עובדי מינהלה ומשק,  בית החולים לגליל המערבי נהריה,  חדשות,  ד"ר מסעד ברהום
תגובות