חדשות

בתי החולים אסותא חיפה וראשון לציון קיבלו את תו התקן הבינלאומי ה-JCI

שני המרכזים הרפואיים של הרשת עברו בהצלחה את המבדקים המחמירים בהתאם לדרישות שמציב הארגון הבינלאומי

אסותא ראשון לציון. צילום: דוברות בית החולים

בתי החולים אסותא-ראשון לציון ואסותא-חיפה קיבלו את תו התקן הבינלאומי מטעם ה-JCI. בכך הצטרפו שניהם ל"אסותא - רמת החייל" בתל אביב שקיבלה את תו התקן (אקרדיטציה) לפני שנתיים, בפעם השלישית ברציפות.

תו התקן מוענק על איכות ובטיחות בטיפול. שני המרכזים הרפואיים של הרשת עברו את המבדקים המחמירים בהתאם לדרישות שמציב הארגון הבינלאומי בעת שהוא מבצע את הבדיקות שלו בבתי החולים בישראל כמו במדינות נוספות בעולם. תהליך ההכנה לקראת המבדקים ממושך והם כוללים כ-1,300 מדדים שונים.

עם קבלת ההודעה על הענקת תו התקן של ה-JCI, אמר מנכ"ל "אסותא מרכזים רפואיים", פרופ' ארי שמיס: "אני גאה לעמוד בראש ארגון שחרט על דגלו את המצוינות הרפואית שבאה יד ביד עם סטנדרט השירות הגבוה שאנחנו מעניקים למטופלים שלנו. הציונים הגבוהים שקיבלנו נזקפים לזכות העובדים המסורים - דרגי ההנהלה, הרופאים, האחיות, המזכירות, הטכנאים, עובדי המשק. לכולם היתה תרומה משמעותית להליך ולתוצאה הסופית".

מנהל "אסותא-חיפה" ד"ר מורשד פרחאת הוסיף: "העובדים הם הנכס האמיתי – איכותיים, מסורים ומחויבים לאיכות רפואית ולשירות בלתי מתפשר".

מנהל "אסותא-ראשון לציון", איזי בן עזרא, ציין כי תו התקן מהווה חותמת לאיכות ולמצוינות שמאפיינים את בית החולים. "מאז ומתמיד הענקנו למטופלים רפואה איכותית, מקצועית, אנושית ובסטנדרט בלתי מתפשר. אני גאה שכעת  גם קיבלנו על הכרה בינלאומית על כך".

נושאים קשורים:  אסותא חיפה,  אסותא ראשון לציון,  תו תקן,  חדשות,  JCI
תגובות