מינויים

פרופ' עופר אמיר מונה למנהל המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי הדסה

פרופ' אמיר, נשיא האיגוד הקרדיולוגי הישראלי, מחליף בתפקיד את פרופ' חיים לוטן, ששימש כמנהל מערך הלב ב"הדסה" במשך 19 שנה וימשיך בעבודתו הקלינית והמדעית בבית החולים

פרופ' עופר אמיר, מנהל המערך הקרדיולוגי בבתי החולים של "הדסה"

פרופ' עופר אמיר, מומחה בקרדיולוגיה ואי ספיקת לב, מונה למנהל המערך הקרדיולוגי בבתי החולים של הדסה בירושלים. הוא יחליף בתפקיד זה את פרופ' חיים לוטן, ששימש כמנהל מערך הלב ב"הדסה" במשך 19 שנה וימשיך בעבודתו הקלינית והמדעית בהדסה.

פרופ' אמיר הוא יליד חיפה, נשוי ואב לשניים, בוגר הפקולטה לרפואה בבאר שבע במסגרת העתודה האקדמית. זכה בתעודות הצטיינות רמטכ"ל ואלוף פיקוד צפון על שירותו כרופא צבאי בצה"ל בשנים 1995-1989. את התמחותו בקרדיולוגיה ביצע בבית החולים כרמל בחיפה והתמחות ברפואה פנימית במרכז הרפואי ביוסטון, טקסס.

פרופ' אמיר הוא גם בוגר תכנית התמחות-העל הראשונה ב-BAYLOR COLLEGE OF MEDICINE בהשתלות לב ביוסטון. בשובו לישראל, ב-1999, מונה לרופא בכיר במחלקה לקרדיולוגיה במרכז הרפואי כרמל, הקים וניהל בו את יחידת אי ספיקת הלב שכללה גם השתלות מעקפים LVADs. בשנת 2013 הקים מערך הלב וכלי הדם בבית החולים פדה-פוריה ושימש כמנהל המרכז בטרם קיבל את המינוי ב"הדסה".

פרופ' אמיר כיהן כפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בגליל וכמשנה לדיקן לרפואה לענייני מתמחים. היום הוא הנשיא הנבחר של האיגוד הקרדיולוגי הישראלי, חבר במועצה הלאומית למניעת מחלות לב וכלי דם בוועדה היועצת של משרד הבריאות ובוועדות בתחום הקרדיולוגיה ואי ספיקת לב גם אירופה.

בנוסף לעבודה הקלינית פרסם מחקרים רבים בכתבי עת מובילים בעולם, בעיקר בתחום אי ספיקת לב: המנגנונים להתפתחות המחלה ודרכי הטיפול בה.

נושאים קשורים:  פרופ' עופר אמיר,  קרדיולוגיה,  בית החולים הדסה,  פרופ' חיים לוטן,  מינוי,  חדשות
תגובות
 
אנונימי/ת
19.11.2019, 15:17

הפתעה לא צפויה כלל!

לפרופסור עופר אמיר ברכות חמות על המנוי ובהצלחה
בהגיעך לתפקיד הבכיר בהדסה אני בטוח שתצליח ובטוח שלא תשכח את הפריפריה
בברכה , פרופ בשארה בשאראת

21.11.2019, 06:35

מזל טוב ובהצלחה

אנונימי/ת
30.11.2019, 10:20

אוהבים אותך ומאחלים לך בהצלחה!
רופאי פוריה

02.12.2019, 21:34

בהצלחה