מינויים

רואה החשבון אלי כהן מונה למנכ"ל רשת מכוני מור, חברה בת של "הכללית"

מינוין של כהן, שיחליף בתפקיד את ד"ר אורית יעקבסון הפורשת לגימלאות, ייכנס לתוקף בתחילת 2020

רואה חשבון אלי כהן, מנכ"ל מכוני מור. צילום: יובל חן

רואה החשבון אלי כהן מונה למנכ"ל מור, רשת המכונים הרפואיים הארצית שהיא חברה בת של  שירותי בריאות כללית. הוא יחליף בתפקיד את ד"ר אורית יעקבסון הפורשת לגמלאות. דירקטוריון הכללית בראשות אלי אדמוני אישר את המינוי שייכנס לתוקף בתחילת 2020.

כהן, בעל תואר מוסמך (M.H.A) בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון, הוא בוגר תכנית למנהלים בכירים בשירות הציבורי של אוניברסיטת הרווארד ובעל תואר B.A בכלכלה במסלול חשבונאות של אוניברסיטת חיפה.

את דרכו ב"כללית" החל כמנהל הכספים של מחוז צפון והמשיך לתפקידים בכירים ובהם ראש אגף חשבונאות, מנכ"ל החברה הבת תל-בר, מנהל מחוז צפון של הקופה, סמנכ"ל וראש חטיבת הכספים בהנהלה הראשית ומנהל מרחב חיפה וגליל מערבי.

פרופ' אהוד דודסון, מנכ"ל ה"כללית", אמר: "רו"ח כהן מביא עימו ניסיון מקצועי עשיר, היכרות רבת שנים עם מערכת הבריאות וידע רב שצבר בתפקידיו השונים שיסייעו לו כדי להוביל את 'מור' להישגים חדשים, לפיתוח שירותים ויכולות בתחום האבחון והשירות הרפואי לטובת מטופלי ה'כללית'".

פרופ' דודסון הודה למנכ"לית הפורשת ד"ר יעקבסון על ש"הובילה מהפכה בשירות ובשיפור התשתיות ב'מור' ועל תרומתה בתפקידי הניהול השונים שביצעה ב'כללית', במסגרתם פעלה לקידום איכות השירות והטיפול הרפואי".

נושאים קשורים:  מכון מור,  רשת מכוני מור,  ד"ר אורית יעקבסון,  שירותי בריאות כללית,  פרופ' אהוד דודסון,  חדשות,  מינוי
תגובות
 
אנונימי/ת
10.09.2019, 11:28

בהצלחה בתפקיד החדש למר רואה חשבון אלי כהן

אנונימי/ת
11.09.2019, 22:18

מינויים הזויים בכללית באישור הבחור אלי אדמוני וחברי ההנהלה הגריאטרית

12.09.2019, 12:41

בהצלחה רבה לאלי כהן ,להערכתי,עם המינוי הזה, ההצלחה שהובילה דר' אורית יעקובסון ,תזניק את השרותים במור לגבהים חדשים.
מאחלת לאורית ,האחת והיחידה,פרישה מוצלחת והמשך עשיה מהנה.