מינויים

נבחר מנהל חדש למחלקה הנוירולוגית של המרכז הרפואי לגליל

ד"ר סמיח בדארנה, אחראי מרפאת פרקינסון ומנהל שירות בתחום הפרעות בתנועה במרכז הרפואי כרמל זה 20 שנה, יחליף את פרופ' בלה גרוס, הפורשת לגימלאות לאחר כ-15 שנה בתפקיד

ד"ר סמיח בדארנה, מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי לגליל

ד"ר סמיח בדארנה זכה במכרז לתפקיד מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי לגליל בנהריה. הוא יחליף בתפקיד את פרופ' בלה גרוס שפרשה לגמלאות לאחר כ-15 שנה כמנהלת המחלקה.

ב-20 השנים האחרונות שימש ד"ר בדארנה כאחראי על מרפאת הפרקינסון וכמנהל השירות בתחום הפרעות בתנועה במרכז הרפואי כרמל בחיפה.

הוא בן 60, נשוי ואב לשלושה, מתגורר בכפר עראבה שבגליל המערבי. סיים את לימודי הרפואה בשנת 1984 בקלוז', רומניה. את ההתמחות בנוירולוגיה עשה במרכז הרפואי כרמל, שם שימש כאמור כרופא בכיר במחלקה הנוירולוגית. בנוסף הוא מרצה בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון.

ד"ר בדארנה מסר: "מעבר לכבוד לו זכיתי, אני רואה אחריות כבדה בתפקיד הזה ומודה לוועדה שמצאה אותי מתאים לנהל את המחלקה ולהיכנס לנעליים הגדולות של פרופ' גרוס. בכוונתי לפתח את תחום הפרקינסון וההפרעות בתנועה במרכז הרפואי לגליל. בד בבד אשאף  להשתלב כמרצה בכיר בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בגליל".

מנהל המרכז הרפואי בנהריה ד"ר מסעד ברהום בירך על בחירת ד"ר בדארנה ואיחל לו הצלחה בתפקידו החדש.

נושאים קשורים:  מינוי,  ד"ר סמיח בדארנה,  נוירולוגיה,  פרופ' בלה גרוס,  חדשות,  בית החולים לגליל המערבי נהריה,  ד"ר מסעד ברהום
תגובות
31.07.2019, 22:53

שפע ברכות לדר׳ בדארנה
רופא מעולה ואדם נפלא
בחירה נבונה, רווח נקי למרכז רפואי של הגליל המערבי
בהצלחה

01.08.2019, 07:48

מברוק גדול לידידי ד"ר סמיח .עלה והצלח

01.08.2019, 19:28

ברכות חמות. אכן, רופא ואדם נפלא.
הצלחה בדרכך החדשה