חדשות

ב"שמיר" קיימו ערב לזכרו של מנהל הפגייה שנפטר במפתיע

הנהלת המרכז הרפואי ערכה ערב זיכרון לד"ר אלי היימן, שנפטר לפני חודשיים, בהשתתפות משפחתו, חבריו ועובדי המרכז הרפואי שעבדו איתו שנים רבות

ד"ר אלי היימן ז"ל. "הוביל את הפגייה במקצועיות, באופטימיות ושמחת חיים". צילום: דוברות שמיר-אסף הרופא

במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) התקיים שלשום (ב') ערב מיוחד לזכרו של ד"ר אלי היימן, מנהל הפגייה שנפטר לפני חודשיים בשנת ה-70 לחייו. הערב אורגן על ידי הנהלת המרכז הרפואי שמיר בראשות ד"ר אסנת לב ציון-קורח ובו השתתפו בני משפחתו, חבריו ועובדי המרכז הרפואי שעבדו איתו שנים רבות.

"לפני כחודשיים", אמרה ד"ר לב ציון-קורח, "הוכינו בתדהמה כשאלי הלך מאיתנו ללא שום התראה. במשך שנים ארוכות הוביל את הפגייה במקצועיות, אופטימיות עם חיוך ושמחת חיים, להישגים יפים ומכובדים. אלפי משפחות וילדים חבים לו תודה גדולה על פועלו.

"באחת משיחותינו האחרונות", סיפרה עוד ד"ר לב ציון-קורח, "ביקש ד"ר היימן לקדם את בניית חדרי ההנקה החדשים במחלקת ילודים. אני מבטיחה לך אלי, כאן הערב, בנוכחות בני משפחתך, חבריך ומוקיריך, כי נקיים את חזונך וננציח את זכרך בבניית חדרי ההנקה החדשים ליולדות".

באירוע השתתפה גם סגנית שר החוץ, ח"כ ציפי חוטובלי, שילדה לפני שנה את בתה הפגה במרכז הרפואי שמיר. "באתי לכאן כאמא של נועה כדי להוקיר תודה גדולה לד"ר היימן. אני זוכרת את מפגשי הבוקר שלנו לפני שנה, עם שיעורי חוכמה על החיים. אין דבר יותר אבסורד מלקיים ערב זיכרון לאדם שכל כך אהב את החיים. לימדת אותי לקחת הכל בפרופורציות ולהבין שהמשפחה והילדים הם באמת הדבר הכי חשוב בחיים שלנו".

במהלך הערב סיפרו בשבחו ובייחודיותו חבריו ומוקיריו, האחיות ממחלקת הפגייה, מתמחים ורופאים שעבדו איתו במהלך השנים וכן הוקרנו סרטונים מרגשים עם תמונות הפגים אז והיום; וחוויות מיוחדות שעברו צוות הפגייה יחדיו במרכז הרפואי.

נושאים קשורים:  המרכז הרפואי שמיר,  ד"ר אסנת לב-ציון קורח,  ד"ר אלי היימן,  ערב זיכרון,  חדשות
תגובות
 

חבל שלא ידעתי .עבדתי עם אלי ומאד אהבתי אותו

05.07.2019, 13:19

איש יקר. תנחומים לזהבה ולמשפחה

06.07.2019, 00:27

אלי היה בן כיתתי באוניברסיטת תל אביב .חבר טוב צנוע ונים הליכות אשר נפטר בטרם עת . יהי זיכרו ברוך