מינויים

פרופ' חננאל הולצר מונה למנהל מערך הפוריות ב"הדסה"

פרופ' הולצר התכבד בפרסים רבים על פועלו, שימש כיועץ בתחום הפוריות בוועדות מומחים בארץ ובעולם ופרסם מאמרים ומחקרים בנושא פוריות

פרופ' חננאל הולצר מונה למנהל מחלקות הפוריות בשני בתי החולים של הדסה בירושלים וישמש כסגנו של פרופ' שמחה יגל, מנהל אגף נשים ויולדות.

פרופ' הולצר הוא מומחה במיילדות וגינקולוגיה ומתמקד בנושאי פוריות, שימור הפוריות לחולות במחלות ממאירות, תסמונת שחלות הפוליציסטיות ואנדוקרינולוגיה של הפריון.

לפני הצטרפותו ל"הדסה" שימש כמה שנים כמנהל מכון הפוריות וההפריה החוץ גופית "בשערי צדק" וב"ביקור חולים" בירושלים וכרופא בכיר במחלקה לגינקולוגיה.

פרופ' הולצר הוא בוגר בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית בירושלים. את ההתמחות ברפואת נשים ומיילדות סיים ב"הדסה הר הצופים" ואת תת ההתמחות השלים באוניברסיטת McGill שבמונטריאול, קנדה, שם גם ניהל את מרכז הפוריות והיה ראש החטיבה האקדמית לפוריות ואנדוקרינולוגיה של הפריון ומנהל תכנית תת ההתמחות ברפואת פריון ואנדוקרינולוגיה של הפריון.

פרופ' הולצר התכבד בפרסים רבים על פועלו, שימש כיועץ בתחום הפוריות בוועדות מומחים בארץ ובעולם ופרסם מאמרים ומחקרים על פוריות ואי פוריות. הוא מעורב בהקמה וניהול כמה פרויקטים רפואיים במרכז אירופה ובמקומות אחרים בעולם.

עם כניסתו לתפקידו החדש בהדסה, אמר פרופ' הולצר: "אני שמח להצטרף לאגף נשים ויולדות ב'הדסה'. יחד עם הצוות המצוין נעניק שירות רפואי מתקדם בגישה כוללנית לטיפולי פוריות. נלווה את הנשים והזוגות בתהליך שעלול לעתים להיות קשה ומאתגר ונצעד יחד כל הדרך אל הגשמת חלום ההריון ובמהלכו. לרשותנו עומדים כלים וטכנולוגיות מהמתקדמים ביותר בתחום".

פרופ' יגל ציין כי פרופ' הולצר "מביא עימו יכולות מקצועיות גבוהות בתחום הפריון והלידה עם הרבה חמלה והכלה הדרושות בתפקיד רגיש שכזה".

נושאים קשורים:  פרופ' חננאל הולצר,  מערך הפוריות,  "הדסה" הר הצופים,  הדסה עין כרם,  פרופ' שמחה יגל,  מינוי,  חדשות
תגובות