מינויים

ד"ר ינון בודה מונה לסגן מנהל בית החולים הדסה עין כרם

ד"ר ינון בודה, מומחה ברפואת א.א.ג, כירורגיית ראש וצוואר וכן במינהל רפואי, שימש בתפקידו האחרון כסגן מנהל בית החולים השרון

ד"ר ינון בודה, 39, מומחה ברפואת אף אוזן גרון, כירורגיית ראש וצוואר וכן במינהל רפואי, מונה לסגן מנהל בית החולים הדסה עין כרם. בתפקיד זה הוא מחליף את ד"ר אשר שלמון.

ד"ר בודה, נשוי ואב לשלושה, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב וביצע את הסטאז' במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא. לאחר מכן התמחה באף אוזן וגרון במרכז הרפואי רבין, תוך השלמת לימודי התואר השני במינהל מערכות בריאות בבית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן שימש רופא א.א.ג מומחה במרפאות קופות החולים כללית ומכבי.

עם סיום לימודיו במינהל מערכות בריאות התמחה במינהל רפואי במרכז הרפואי רבין. ב-2015-2012 שימש בבית החולים בילינסון כאחראי על תחום שעת החירום ועל ניהול תהליכים לקידום מוכנות בית החולים, תוך שיתוף פעולה עם גורמים שונים בתוך המרכז הרפואי, בבתי החולים הסמוכים, בצה"ל ובמשרד הבריאות.

בתפקידו האחרון שימש כסגן מנהל בית חולים השרון במרכז רפואי רבין (וחבר הנהלת רבין), אותו ביצע עד 2018. הוא היה אחראי על תפעולו השוטף של בית החולים לרבות מחלקות האשפוז, מלר"ד, חדרי הניתוח ומרפאות החוץ; אחראי ישיר על מקצועות הבריאות, על נושאי שעת חירום, ציוד רפואי, ייצוג בית החולים מול קופות החולים, מד"א וגורמי חוץ נוספים.

עם תחילת פעילותו ב"הדסה עין כרם" החודש, אמר ד"ר בודה: "אני שמח להצטרף להנהלת בית החולים הגדול בירושלים. נמשיך להעניק טיפול רפואי מוביל, איכותי ושירותי לכל הבאים בשערינו תוך מתן דגש על זמינות ויעילות למען מטופלי 'הדסה'".

פרופ' יורם וייס, מנהל "הדסה עין כרם", הוסיף: "ינון הוכיח את עצמו בתפקידו כסגן מנהל בית חולים השרון. 'הדסה' נמצא עתה בצמיחה מהירה, תוך שילוב והקפדה על שירות וטיפול מיטביים לחולים ואין לי ספק כי ד"ר בודה יוכל לתרום ביכולות הניהול שלו תרומה רבה לפעולות אלו של המרכז הרפואי".

נושאים קשורים:  ד"ר ינון בודה,  הדסה עין כרם,  חדשות,  פרופ' יורם וייס,  מינוי
תגובות

רופא בחסד עליון ואדם משכמו ומעלה.
הדסה הרוויחו איש מקצוע מהמעלה הראשונה.

אנונימי/ת
25.01.2019, 14:56

ד״ר ינון בודה, האיש המתאים לתפקיד. גאים בך.
ברכה והצלחה רבה בתפקידך החדש