חדשות

בית החולים השיקומי רעות מציע שירות חדש לתרגול פיזיותרפיה מרחוק

השירות "רעות וידאותרפי" מאפשר תרגול עצמי המותאם למצבו של המטופל ולרמת תפקודו באמצעות מחשב, טלפון נייד או טאבלט

בית החולים השיקומי רעות תל אביב וחברת וידיאותרפי חתמו על הסכם לשיתוף פעולה בתחום השיקום מרחוק, במסגרתו מוצע שירות חדש הכולל תרגול פיזיותרפיה אישי און-ליין, מכל מקום ובכל זמן.

השירות הטכנולוגי החדש - "רעות וידיאותרפי" - מציע תרגול פיזיותרפיה בהתאמה אישית, נגיש וזמין וללא המתנה בתור. השירות מאפשר תרגול עצמי המותאם למצבו של המטופל ולרמת תפקודו באמצעות מחשב, טלפון נייד או מכשיר טאבלט. השירות כולל פגישת אבחון וייעוץ עם פיזיותרפיסט מומחה לבניית תכנית תרגול אישית, הדרכה לשימוש במערכת וכן ליווי ומעקב טיפולי.

ניתן לבחור בין מסלול טיפול פרטני לטיפול קבוצתי, המתבצע במכון לשיקום בטכנולוגיות מתקדמות בבית החולים רעות. השיקום מרחוק באמצעו שירות זה מיועד לאנשים הסובלים ממגוון בעיות אורתופדיות, נוירולוגיות, פציעות ספורט (נקעים, שברים, קרעים), כאבי גב, כאבי ברכיים וכאבי מפרקים.

מנהל בית החולים, ד"ר דב אלבוקרק, הסביר: "הפיזיותרפיה היא אחד מתחומי הטיפול המרכזיים בתהליך השיקום. 'רעות וידיאו תרפי' הוא שירות נוסף בארגז הכלים הטיפולי ויאפשר למטופל לשפר את תפקודו באופן נגיש וזמין תוך מעקב קבוע אחר אופן ההתקדמות".

רועי שטרן, מנכ"ל "וידיאו תרפי", מסר: "נוצרה כאן שותפות חדשה שהולכת להוביל את תחום השיקום מרחוק עם הניסיון והמוניטין של 'רעות', בשילוב הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו. אנחנו גאים להצטרף לארגון כמו רעות ובטוחים שנגיע להישגים משמעותיים יחד".

נושאים קשורים:  בית החולים השיקומי רעות,  וידיאותרפי,  פיזיותרפיה,  שיקום מרחוק,  ד"ר דב אלבוקרק,  חדשות
תגובות