מינויים

סיגל אדר מונתה למנכ"לית החדשה של אגודת ידידי המרכז הרפואי אסף הרופא

המהלך נעשה לקראת התרחבותו הצפויה של המרכז הרפואי הוותיק בשנים הקרובות, שתכלול גם הגדלת מספר מיטות אשפוז והקמת מרכז חדש לבריאות הנפש

סיגל אדר, מנכ"ל אגודת הידידים של "אסף הרופא"

סיגל אדר מונתה למנכ"לית החדשה של אגודת ידידי המרכז הרפואי אסף הרופא-שמיר.

בית החולים מסר כי מנהלת המרכז הרפואי, ד"ר אסנת לב ציון קורח, החליטה לאייש מחדש את משרת מנכ"ל חוג הידידים ובחרה באדר לתפקיד. המנכ"ל הקודם של חוג הידידים לפני שלוש שנים ובמשך כמה חודשים היה אריאל פוקס. לאחריו בחר מנהל "אסף הרופא" דאז, ד"ר בני דוידזון, שלא למנות מנכ"ל חדש. ד"ר לב ציון קורח החליטה כאמור לאייש מחדש את המשרה.

המהלך נעשה לקראת שינויים גדולים המתוכננים במרכז הרפואי הוותיק בשנים הקרובות. הם כוללים בין היתר: הרחבת שטחו משער יפו דרומה; הקמת מרכז לבריאות הנפש חדיש ומודרני בתחומו במקום אלה שבבאר יעקב ונס ציונה; היערכות להגדלת מספר מיטות האשפוז כתוצאה מבניית השכונות החדשות בשטח מחנה צריפין לשעבר; הקמת מבני אשפוז וחדרי ניתוח חדשים והגדלת מספר החניות.

סיגל אדר היא בעלת ניסיון ניהולי בכיר בן 18 שנה. היא מתמחה בפילנתרופיה, פיתוח מנהיגות ציבורית, בניית תשתיות והצמחה ארגונית. בתפקידה האחרון כיהנה 13 שנה כמנכ"ל אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב. במקביל הובילה את הקמת ארגון העל של בוגרי האוניברסיטה (כ- 180 אלף איש). היא בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית וכן תואר שני נוסף בתקשורת פוליטית למנהלים מהחוג למדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב.

ד"ר לב ציון קורח אמרה אתמול (א'): "סיגל אדר היא הבחירה הנכונה בזמן הנכון כדי ליצור קשרים חדשים ולהעמיק את הקיימים עם ידידי בית החולים בארץ ובעולם. נסיונה הרב, יעזור בתכניות להרחבת המרכז הרפואי בשנים הקרובות".

נושאים קשורים:  אגודת ידידי המרכז הרפואי אסף הרופא,  סיגל אדר,  ד"ר אסנת לב-ציון קורח,  מינוי,  חדשות
תגובות