מינויים

ד"ר עדי גרנט מונתה למנהלת השירות הפסיכולוגי בבית החולים לוינשטיין

ד"ר גרנט היא מרצה באוניברסיטת אריאל במסלול לתואר שני בפסיכולוגיה שיקומית ומשלבת מחקר במסגרת עבודתה בבית החולים השיקומי

ד"ר עדי גרנט, מנהלת השירות הפסיכולוגי בבית החולים לוינשטיין

ד"ר עדי גרנט מונתה למנהלת השירות הפסיכולוגי בבית החולים השיקומי לוינשטיין ברעננה. היא החליפה בתפקיד את מיכאל פרלה.

ד"ר גרנט היא בוגרת המחלקה לפסיכולוגיה במגמה השיקומית שבאוניברסיטת בר אילן (Ph.D). ב–13 השנים האחרונות שימשה כפסיכולוגית אחראית במרפאה לשיקום ילדים ונוער בבית החולים לוינשטיין. במסגרת זו התמקדה בהערכה נוירופסיכולוגית ובטיפול בילדים ונוער שחוו סוגים שונים של פציעות ומחלות.

היא משמשת גם מדריכה בשיטות טיפול שונות, ביניהן EMDR וכמו כן כמורשית לטיפול בהיפנוזה. משנת 2009 היא מרצה באוניברסיטת אריאל במסלול לתואר שני בפסיכולוגיה שיקומית ומשלבת מחקר במסגרת עבודתה בבית החולים לוינשטיין.

עם כניסתה לתפקידה החדש אמרה ד"ר גרנט: "בעיני המטרה שלנו כעובדי בית החולים לסייע לאדם ולמשפחתו, לשקם את גופו, נפשו וחייו לאחר שאלה עברו מהפך אקוטי או כרוני. בתוך כך, אנו מחויבים לתת את השירות הטוב ביותר למטופל ולסביבתו ולסייע במיצוי הפוטנציאל השיקומי שלו. סקטור הפסיכולוגים, כחלק מהארגון ומהצוות הרב מקצועי, נרתם להשגת יעדים אלו באמצעות זיהוי מאפייני המטופל, אבחונם והטיפול בהם ובכך הוא גם מסייע להעצמת פעולתם של יתר הסקטורים.

"כראש סקטור, אני רואה לנגד עיני את העצמת היעדים הללו וחיזוקם, תוך קיום שיתופי פעולה פוריים עם הצוות הרב מקצועי ובעלי תפקידים אחרים בבית החולים, חתירה לעבודה טיפולית ואבחונית מבוססת מחקר והמשך קידום וטיפוח ההכשרה המקצועית של הצוות הפסיכולוגי".

נושאים קשורים:  ד"ר עדי גרנט,  בית החולים לוינשטיין,  מינוי,  חדשות,  EMDR,  היפנוזה רפואית
תגובות