חדשות

לראשונה: רופא ישראלי מונה לעורך מגזין רפואת הריאות האירופאי, ה-ERS

פרופ' יוחאי אדיר, יו"ר האיגוד הישראלי לרפואת ריאות, מונה לתפקיד עורך המגזין הרפואי הבינלאומי היוצא לאור מדי רבעון

פרופ' יוחאי אדיר, יו"ר האיגוד הישראלי לרפואת ריאות

מנהל מכון הריאות במרכז הרפואי כרמל ובמחוז חיפה של שירותי בריאות כללית, פרופ' יוחאי אדיר, מונה לתפקיד עורך מגזין רפואת הריאות האירופאי, European Respiratory Review - ERS. זו הפעם הראשונה שרופא ישראלי מונה לתפקיד זה באחד המגזינים המקצועיים והיותר מוערכים בעולם ברפואת הריאות. הוא נקרא על ידי אלפי חוקרים ורופאי ריאות בעולם.

ה-ERS יוצא לאור בכל רבעון. מדווחים ונסקרים בו החידושים הטיפוליים וכן מתפרסמים מאמרים מקצועיים על רפואת הריאות בעולם. בהודעה על המינוי ציינו ראשי העיתון כי "פרופ' אדיר מישראל מביא איתו לתפקיד ניסיון רב שנים ברפואת הריאות ויתרום רבות לרמתו המקצועית והאיכותית של העיתון".

פרופ' אדיר הגיב על בחירתו: "אני מודה לחברי מערכת הפרסומים של ה-ERS על האמון שנתנו בי וברפואת הריאות בישראל. אני מאמין שנצליח להמשיך ולקדם את רפואת הריאות בארץ ובעולם".

פרופ' אדיר משמש גם כיו"ר האיגוד הישראלי לרפואת ריאות. בתפקידיו הקודמים היה מפקד המכון לרפואה ימית של חיל הים. כיום הוא גם את המלמ"ר של ה"כללית" במחוז חיפה והגליל המערבי.

נושאים קשורים:  פרופ' יוחאי אדיר,  European Respiratory Review,  מכון הריאות במרכז הרפואי כרמל,  חדשות,  מינוי,  כתבי עת רפואיים,  רפואת ריאות
תגובות
 
אנונימי/ת
10.10.2018, 20:41

גאים בפרופ. אדיר ובטוחים שהוא ראוי ומוכן לתפקיד חשוב שכזה ובטוח שייצג אותנו בכבוד גדול

כל הכבוד!!!

למה אני לא מופתע?
ברכות ובהצלחה!!!