חדשות

רופא עיניים לילדים ומנתח פזילה הצטרף למחלקת העיניים בבית החולים זיו

ד"ר יובל כהן יערוך ב"זיו" מעקב וטיפולי עיניים בפגים הסובלים מחוסר בשלות הרשתית ובנוסף יוענקו במרפאה טיפולים לחסימת דרכי הדמעות, עין עצלה, נגעים בעפעף, התאמת משקפיים לילדים ובדיקות מיקוד ראייה

ד"ר יובל כהן, רופא עיניים לילדים ומנתח פזילה, המרכז הרפואי זיו

המרכז הרפואי "זיו" בצפת הודיע אתמול (א') על הרחבת שירותי רפואת העיניים עם הצטרפותו לצוות מחלקת העיניים של ד"ר יובל כהן, מומחה ברפואת עיניים לילדים ומנתח פזילה בילדים ומבוגרים.

ד"ר כהן  בן 47, יערוך ב"זיו" מעקב וטיפולי עיניים בפגים הסובלים מחוסר בשלות הרשתית שעלולה לגרום לליקוי ראייה חמור עד לעיוורון.

שירותים נוספים  שיוענקו במסגרת הרחבת הפעילות במרפאת העיניים לילדים: ניתוחי פזילה, טיפולים וניתוחים לסילוק חסימת דרכי הדמעות, טיפול בעין עצלה, טיפול בנגעים בעפעף, התאמת משקפיים לילדים, בדיקות להפרעת מיקוד הראייה ועוד.

ד"ר כהן הוא בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, התמחה ברפואת עיניים בבית החולים אסף הרופא ובסיום ההתמחות עבד כשנה בבית החולים שיבא בתל השומר. לאחר מכן יצא לתת התמחות ברפואת עיניים לילדים בבית החולים לילדים בפילדלפיה, ארה"ב.

בנוסף הוא גם בעל תואר שלישי נוסף PhD בפרמקולוגיה ופיזיולוגיה באוניברסיטת תל אביב, שם ביצע מחקר על התפתחות קוצר הראייה. מחקר בפוסט-דוקטורט ביצע במעבדות הביו-רפואיות של אוניברסיטת פנסילבניה.

ד"ר אוצם חסיד, מנהל מחלקת העיניים ב"זיו", שבירך על הצטרפותו של ד"ר כהן למחלקה, אמר כי הוא מביא רוח נמרצת ואיכותית ברמה הקלינית וברמה האקדמית והמחקרית. "אני מעריך מאוד את הירתמותו של ד"ר כהן למען תושבי הצפון. בכך ייחסך מהם סוף סוף הצורך לכתת רגליהם למחוזות מרוחקים. עתה הטיפולים החיוניים ושירותי הרפואה המיטביים הם בסמוך למקום מגוריהם".

ד"ר כהן אמר כי הוא "מוצא יתרון רב בהזדמנות להיות חלק מהצמיחה והפיתוח של מחלקת העיניים ב'זיו' ובהבאת שירותים רפואיים חדשים. הרפואה היא מקצוע של שליחות ושינוי מציאות. הדבר החשוב בעיני יותר מכל הוא החיבור הנכון בין אנשים לביצוע דברים משמעותיים ומשפיעים המקדמים את הרפואה. לכן אני שמח להגיע ל'זיו' ולגליל".

נושאים קשורים:  מרפאת עיניים בזיו,  טיפולי עיניים לילדים,  פזילה,  ד"ר יובל כהן,  שירותי רפואה בפריפריה,  חדשות
תגובות
18.10.2018, 10:47

ברכות למחלקת העיניים בזיו ולאוכלוסיית הצפון על גיוסו של דר יובל כהן שהינו רופא עיניים מעולה בתחום רפואת עיניים לילדים, מנתח פזילה מהמעלה הראשונה וחוקר ברמה עולמית.

18.10.2018, 18:34

בהצלחה !

19.10.2018, 06:32

איחולי הצלחה לד"ר יובל כהן. אדם מקסים ורופא נהדר ! הצפון הרוויח !