חדשות

הסתדרות האחיות תדון עם נציגי האוצר והבריאות על תקנים לאחיות בחדרי מיון

נציגי הסתדרות האחיות ייפגשו היום גם עם המשנה ליועץ המשפטי לממשלה במטרה ליישם סעיפי ההסכם הנוגעים לחקיקה ואכיפה נגד תוקפים במערכת הבריאות

אחות, מקצועות הסיעוד. צילום: אילוסטרציה

הסתדרות האחיות תדון היום עם נציגי האוצר והבריאות על הקצאת תקנים של אחיות לחדרי מיון. כמו כן, תתקיים פגישה נוספת עם המשנה ליועמ"ש בנושאי תיקון חקיקה והגברת האכיפה נגד תוקפים במערכת הבריאות.

בהמשך להסכם שנחתם בשבוע שעבר בין הסתדרות האחים והאחיות בישראל למשרדי הבריאות והאוצר יתקיים היום דיון על מספר תקנים לאחיות שיוקצו לחדרי המיון. הדיון יתקיים בהתאם להסכם שנחתם עם הסתדרות האחיות כחלק מההכרה הממשלתית בתופעת האלימות בבתי החולים ומערכת הבריאות וכחלק ממכלול הצעדים שבהם תנקוט הממשלה נגד התופעה.

מאוחר יותר הסתדרות האחיות תיפגש עם המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד רז נזרי, במטרה ליישם את הסעיפים בהסכם שנחתם הנוגעים לחקיקה ואכיפה נגד תוקפים במערכת. בין הנושאים שיעלו לדיון ויישום: הרחבת סמכויות המאבטחים בבתי החולים; החמרת הענישה על אלימות כלפי אחיות ואנשי צוות רפואי; קיצור ההליכים להגשת כתבי אישום נגד תוקפי אחיות ומניעת העברת פרטיהם של מגישי תלונה לידי החשודים ובאי כוחם.

נושאים קשורים:  תקנים לאחיות,  חדרי מיון,  אלימות כלפי צוות רפואי,  חדשות,  הסתדרות האחיות
תגובות
אנונימי/ת
15.08.2018, 23:51

כל הכבוד. ומה על האחיות הפנימיות???