חדשות

מי ייצג את ישראל בתחרות הסרטונים הבינלאומית לאוסטאופורוזיס?

נותנים קול למטופלים: עילא, העמותה הישראלית לאוסטיאופורוזיס, מכריזה על פתיחת התחרות לבחירת הסרטון הישראלי, שייצג את ישראל בתחרות הסרטונים הבינלאומית של ה- I.O.F -International Osteoporosis Foundation

14.08.2018, 15:32
אוסטאופורוזיס (אילוסטרציה)

עילא, העמותה הישראלית לאוסטיאופורוזיס, מכריזה על פתיחת התחרות לבחירת הסרטון הישראלי, שייצג את ישראל בתחרות הסרטונים הבינלאומית של ה- I.O.F -International Osteoporosis Foundation, לקראת יום המודעות הבינלאומי לאוסטיאופורוזיס שיתקיים בחודש אוקטובר.
אז איך משתתפים?
ה- I.O.F הכריז על תחרות בינלאומית נושאת פרסים לסרטוני חולים אשר שברו את צוואר הירך. בתחרות ישתתפו סרטונים קצרים בהם ירואיינו מטופל או מטופלת על השפעת השבר בחיי היום יום שלהם. הסרטונים, שיופצו ברשתות החברתיות, יהיו מנוף להגברת המודעות למחלת האוסטיאופורוזיס ולביטוי הקליני החמור שלה, שהוא שבר בצוואר הירך. הסרטון המנצח יזכה את המטופל ואת הצלם בנסיעה לכנס הבינלאומי השנתי של ה- I.O.F, שיתקיים בפריז במהלך אפריל 2019, בו יוצג הסרטון הזוכה.

עילא, העמותה הישראלית לאוסטיאופורוזיס ומחלות עצם, מזמינה את הציבור להשתתף בתחרות לבחירת הסרטון שייצג את ישראל. מה שנדרש לעשות כדי להשתתף בתחרות הוא לאתר מטופל או מטופלת לאחר שבר צוואר הירך ולצלם סרטון, בעזרת הטלפון הנייד, באורך 60 שניות. בסרטון יענו המצולמים על 2 שאלות: (1) איך השפיע השבר על חייך? (2) מה היית ממליצ/ה לדור הבא כדי להימנע מכך?.
הציבור הרחב יבחר את הסרטון הטוב ביותר ע"י הצבעה בעמוד הפייסבוק ובאתר עמותת עילא. הסרטון שיקבל את מירב הקולות יהיה זה שייצג ישראל בתחרות הבינלאומית ויזכה את יוצריו באייפון X מתנת עמותת עילא.

פירוט מלא של התקנון והמפרט לסרטון ניתן למצוא בדף הפייסבוק ובאתר של עמותת עילא. את הסרטון יש לשלוח מעכשיו ועד ה- 20 בספטמבר למייל: ifob@zahav.net.il

לידיעתכם, אוסטאופורוזיס: רק 20% מהחולים מטופלים לאחר שבר בצוואר הירך! המחלה גורמת לסבל רב למטופלים ומסכנת את חייהם. העלאת המודעות חיונית - כך ניתן למנוע את סבלו של מי שכבר חלה.

נושאים קשורים:  אוסטיאופורוזיס,  עילא
תגובות