חדשות

רופאים מרמב"ם נרתמו להעניק שירותי כירורגיה לתינוקות ולילדים ב"פוריה"

כל חמשת הרופאים הבכירים במחלקה לכירורגיית ילדים ונוער ברמב"ם נוטלים חלק במסגרת שיתוף הפעולה עם "פוריה" 24/7 ובכוננות מלאה

ד"ר רן שטיינברג, מנהל המחלקה לכירורגית ילדים ונוער ברמב"ם. שיתוף פעולה למען ילדי הגליל

הודות לשיתוף פעולה עם המרכז הרפואי רמב"ם ומנהל המחלקה לכירורגית ילדים ונוער בבית החולים, ד"ר רן שטיינברג, נפתח לראשונה במרכז הרפואי פדה-פוריה שירות כירורגיית תינוקות וילדים שלא היה קיים עד כה.

ד"ר שטיינברג מסר: "בחודש שעבר (יולי) התחלנו להפעיל ב'פוריה' את שירות הכירורגיה לתינוקות וילדים. בית החולים רמב"ם והמחלקה שלי התגייסו במטרה להנגיש את השירות החיוני והחשוב הזה למטופלים מכל האזור, כדי שהילדים והוריהם לא יצטרכו לנסוע רחוק ויוכלו לקבל טיפול מקצועי ואיכותי בבית החולים הקרוב לאזור מגוריהם בגליל".

כל חמשת הרופאים הבכירים במחלקה לכירורגיית ילדים ונוער ברמב"ם נוטלים חלק במסגרת שיתוף הפעולה הזה עם "פוריה" 24/7, בכוננות מלאה, ובנוסף הרופאים יהיו זמינים ובכל מקרה מורכב תהיה התייעצות משולבת של אנשי הצוות המשותף. כמו כן, תופעל מרפאה כירורגית במסגרת מרפאות חוץ ויתקיימו ימי ניתוחים אלקטיביים אחת לשבוע.

ד"ר ארז און, מנהל "פוריה", הוסיף: "השנה החלטנו לשים דגש מיוחד על חיזוק שירותי הרפואה לילדים ואנו גאים על פתיחת השירות לכירורגיית ילדים, שיינתן על ידי טובי הרופאים בישראל הודות לשיתוף הפעולה עם רמב"ם. זה הישג אדיר מבחינתנו, במתן מענה ברמה מקצועית גבוהה ושירות שלא היה קיים עד כה אצלנו".

נושאים קשורים:  בית החולים רמב"ם,  כירורגיה ילדים,  המרכז הרפואי "ברוך פדה" בפוריה,  חדשות,  מרפאה כירורגית
תגובות