חדשות

ד"ר אלכס ברזובסקי, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ב"סורוקה", הלך לעולמו

ד"ר ברזובסקי, חוקר בתחום הכירורגיה הדרמטולוגית, שימש כמרצה באוניברסיטת בן גוריון, כחבר ועדת קבלה לסטודנטים ללימודי רפואה וכבוחן בבחינות סיום ההתמחות בכירורגיה פלסטית

ד"ר אלכס ברזובסקי ז"ל. הרופא הראשון מהארבעה שהתאבדו ב"סורוקה"

ד"ר אלכס ברזובסקי, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית במרכז הרפואי סורוקה, הלך אתמול (ב') לעולמו. בן 58 במותו.

ד"ר ברזובסקי הוא בוגר לימודי רפואה באוניברסיטה הממלכתית של טשקנט בברית המועצות, התמחה בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה וביצע השתלמויות בכירורגיה פלסטית משחזרת בנוטינגהם באנגליה. הוא שימש כמרצה באוניברסיטת בן גוריון, כחבר ועדת קבלה לסטודנטים ללימודי רפואה וכבוחן בבחינות סיום ההתמחות בכירורגיה פלסטית. כמו כן עסק במחקר בתחום הכירורגיה הדרמטולוגית, כתב פרסומים בכתבי עת והציג בכנסים בישראל ובעולם.

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, מרכין ראש על מותו בטרם עת של חבר האיגוד. מוועד האיגוד נמסר כי הם משתתף בצערה הכבד של בני המשפחה, עמיתיו לדרך וחבריו ב"סורוקה".

ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית מסר כי: "אנו שולחים חיבוק חם למשפחה ומשתתפים בצערם הכבד על האובדן הנורא בטרם עת. אלכס היה אדם משכמו ומעלה, מנהל מחלקה ורופא מסור".

ד"ר רון עזריה, מזכיר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, הוסיף כי: "מותו בטרם עת של אלכס היכה אותנו בתדהמה, יהי זכרו ברוך".

נושאים קשורים:  ד"ר אלכס ברזובסקי ז"ל,  המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית במרכז הרפואי סורוקה,  חדשות
תגובות
03.07.2018, 13:26

משתתפת בצערה הכבד של המשפחה.. יהי זכרו ברוך.

ראיינתי מועמדים/ות רבים לביה"ס לרפואה באוניברסיטת בן גוריון יחד עם אלכס.מצאתי בו אדם בעל עקרונות ,אמפאתי,לא מצטעצע שידע להשרות במועמד/ת רוגע ואמון.הייתה לו את היכולת להביא את המועמד/ת להתבטא בצורה חופשית וללא מורא.לא הכרתיו בתור רופא משום שלא נזקקתי לכזה אך אני בטוח שתכונותיו שהתגלו בשעות ארוכות של ראיונות שמשו גם את חוליו. חבל שהלך.

04.07.2018, 12:15

אלכס יקר, האדם הראוי והזכור לכבוד מחלקת פלסטיקה בסורוקה, יותר מכל אחד, ממי שעבדה שם קרוב לשנה כרופאה. אני מצטערת ומתקשה להאמין שהגיע למצב כזה. מנתח עדין מדויק ומכבד היית מנהל המחלקה גם כאשר היית סגן למנהל שהיה שם מעט. אובדן ענק לרפואה ולהרגשה של רופא במדינת ישראל.

אנונימי/ת
17.09.2018, 20:40

נורא.
יהי זכרו ברוך.
תנחומים למשפחתו.