חדשות

ד"ר נועם יהודאי מונה לסמנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון בחיפה

ד"ר יהודאי, מומחה באא"ג ובעל תואר שני במינהל מערכות בריאות, שימש עד כה כעוזר הרפואי של מנכ"ל "בני ציון" ומונה בשבוע שעבר לסמנכ"ל המרכז

מימין, ד''ר אמנון רופא, מנכ"ל "בני ציון" וד''ר נועם יהודאי, סמנכ"ל בית החולים. צילום: אסנת זיבנברג

ד"ר נועם יהודאי, בן 44, נשוי ואב לשתי בנות, הוא יליד ותושב חיפה. בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים ומומחה ברפואת אא"ג וכירורגיית ראש וצוואר. כמו כן הוא גם בעל תואר שני (MHA) במינהל מערכות בריאות מבית הספר לניהול של אוניברסיטת בן גוריון.

ב-2017 פרש משירות קבע בצה"ל בדרגת רב סרן. תפקידו האחרון היה ראש תחום רפואת אא"ג בצה"ל. הוא השתתף במחזור ג' של "תכנית ענבר" של משרד הבריאות וארגון מעוז, שמטרתה להכשיר עתודה ניהולית ברפואה.

במסגרת תפקידו כעוזר רפואי למנכ"ל בני ציון, ד"ר אמנון רופא, היה ד"ר יהודאי אחראי בין היתר על תכנית העבודה השנתית, שותף להערכות לקראת מבדק ההסמכה הבינלאומי של ה-JCI, חבר בוועדת האיכות של בית החולים ושותף בניהול השוטף לצד סגני המנכ"ל המכהנים והמנהל האדמיניסטרטיבי.

בנוסף לתפקידו עובר עתה ד"ר יהודאי  התמחות-על במינהל רפואי ובמקביל לומד לתואר שני נוסף במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול רפואי בבית הספר לניהול של אוניברסיטת תל אביב.

נושאים קשורים:  מינוי,  המרכז הרפואי "בני ציון",  חדשות
תגובות
12.06.2018, 07:56

בהצלחה נועם היקר !!

עלה והצלח!!