חדשות

ד"ר סיגל טל נבחרה לנהל את מערך הדימות בבית החולים "אסף הרופא"

ד"ר טל תחליף בתפקיד את ד"ר פבל גוטליב; מנהלת "אסף הרופא": "יחידת ה-MRI המתקדמת שלנו היא שם דבר בארץ וגם בעולם"

ד"ר סיגל טל, מנהלת יחידת MRI ונוירורדיולוגיה ב"אסף הרופא" (צילום: יח"צ)
ד"ר סיגל טל, מנהלת יחידת MRI ונוירורדיולוגיה ב"אסף הרופא" (צילום: יח"צ)

ד"ר סיגל טל, ששימשה עד לאחרונה כמנהלת יחידת ה-MRI והנוירו-רדיולוגיה ב"אסף הרופא", ומשמשת כמרצה בכירה בתחום הדימות באוניברסיטת תל אביב, זכתה במכרז לניהול מערך הדימות בבית החולים "אסף הרופא". היא תחליף בתפקיד את ד"ר פבל גוטליב.

כראש מערך הדימות תהיה אחראית ד"ר טל על שמונה יחידות משנה: דימות במכון השד, ילדים, חזה ולב, CT, אנגיו, MRI, רנטגן ושיקופים ודימות בבית החולים "שמואל הרופא" בבאר יעקב.

עם כניסתה לתפקידה החדש אמרה ד"ר טל: "יחידת ה-MRI ניצבת כיום בחזית הטכנולוגיה בארץ. יש לנו מכשירים חדשים, תוכנות וחומרות מתקדמות ועם סלילים ייעודיים לכל סוגי הבדיקות. בנוסף, אנו מבצעים מספר רב של מחקרים בשיתוף המכון לרפואה היפרבארית (תא לחץ), בראשות פרופ' שי אפרתי".

היא הוסיפה: "כיום ב-MRI באסף הרופא נעשות בדיקות לעצבים פריפריים, לאחר הזרקות ומשתלים לפנים וכן בדיקה לפני ואחרי טיפול בתא לחץ".

ד"ר טל הודתה להנהלת בית החולים "על שהוקירה את עבודתי המאומצת יחד עם הצוות המקצועי המצוין שלי, וראתה בי כמועמדת המתאימה לנהל את מערך הדימות".

מנהלת "אסף הרופא", ד"ר אסנת לבציון קורח, אמרה: "אני מברכת את ד"ר טל ובטוחה שהיא האדם הנכון במקום הנכון להמשיך ולהוביל קדימה את מערך הדימות במרכז הרפואי שלנו. כישוריה ומקצועיותה הם נכס והראייה לכך - יחידת ה-MRI המתקדמת שלנו היא שם דבר בארץ וגם בעולם".

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  ד"ר סיגל טל,  המרכז הרפואי "אסף הרופא"
תגובות