חדשות

ד"ר נועם יהודאי מונה לעוזר הרפואי למנכ"ל המרכז הרפואי "בני ציון"

עד לאחרונה שימש ד"ר יהודאי, בדרגת רב סרן, כראש תחום רפואת אא"ג בקצין רפואה ראשי של צה"ל; הוא בוגר תכנית "ענבר" של משרד הבריאות

המרכז הרפואי בני ציון. צילום: טניה ידוב

ד"ר נועם יהודאי מונה לעוזר הרפואי למנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון בחיפה. עד לאחרונה שימש ד"ר יהודאי, בדרגת רב סרן, כראש תחום רפואת אא"ג בקצין רפואה ראשי של צה"ל. הוא פרש מצה"ל בשנה שעברה. ד"ר יהודאי השתתף במחזור ג' של "תכנית ענבר" של משרד הבריאות וארגון מעוז, שמטרתה להכשיר עתודה ניהולית ברפואה.

ד"ר נועם יהודאי (צילום: "בני ציון")

ד"ר יהודאי הוא בן 44, נשוי ואב ל-2 בנות, יליד ותושב חיפה, בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מומחה ברפואת אא"ג וכירורגיית ראש-צוואר. בעל תואר שני (MHA) במנהל מערכות בריאות מבית הספר לניהול של אוניברסיטת בן גוריון ובמסגרת תפקידו החדש עובר עתה התמחות-על במנהל רפואי, ובמקביל לומד לתואר שני נוסף במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול רפואי, בבית הספר לניהול של אוניברסיטת תל אביב.

בית החולים מסר, שכחלק מתפקידו יהיה אחראי בין היתר על תכנית העבודה השנתית; שותף להערכות לקראת מבדק ההסמכה הבינלאומי של ה-JCI; חבר בוועדת האיכות של בית החולים ושותף לניהול השוטף של בית החולים, לצד סגני המנכ"ל והמנהל האדמיניסטרטיבי.

ד"ר יהודאי אמר עם כניסתו לתפקיד: "האני מאמין שלי הוא להוביל תפיסת ניהול ממלכתית במערכת הבריאות במדינת ישראל, התמקדות ברפואה ובמטפלים ברפואה הציבורית, ראיית האדם, המטופל והמטפל גם יחד, במוקד העשייה".

מנכ"ל "בני ציון,, ד"ר אמנון רופא, בירך את ד"ר יהודאי ואיחל לו הצלחה בתפקיד החדש.

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  המרכז הרפואי "בני ציון",  ד"ר נועם יהודאי,  ד"ר אמנון רופא,  עוזר מנכ"ל
תגובות
21.02.2018, 20:59

איש ראוי מוצלח צנוע ומוכשר. בהצלחה לך

22.02.2018, 00:31

כל הכבוד ! אכן משכמו ומעלה. בהצלחה !!!

יישר כוח ובהצלחה!!