המרפאה עוסקת בהפרעות אי-סדירות בווסת, התבגרות מינית מאוחרת, אל-וסת (היעדר או הפסקת וסת) ראשוני או שניוני, כשל בתפקוד שחלתי על רקע גנטי (כמו תסמונת טרנר ונשאות לאיקס שביר), אוטואימוני או בלתי מוסבר, שיעור יתר ואקנה, תסמונת השחלות הפוליציסטיות (PCOS), תפקוד לקוי של בלוטת האדרנל, דימום וסתי רב ודימום בין וסתי, כאבים חזקים סביב הווסת והתאמת אמצעי מניעה לנערות עם מחלות כרוניות ולאוכלוסיות מיוחדות.

המרפאה מורכבת מצוות רב-מקצועי בניהול משותף של ד"ר יעל הראל, גינקולוגית מומחית לילדות ולנערות, ד"ר נועה גרובר, מומחית באנדוקרינולוגיה ילדים וד"ר הילה רענני, גינקולוגית מומחית בתחום הפריון.

המרפאה מציעה שירותים מגוונים לנערות, לרבות אולטרסאונד גינקולוגי להערכת תפקוד וגודל הרחם והשחלות, ובדיקות דם לפרופיל הורמונלי, ובהן בדיקה הורמונלית חדשה המהווה מדד להערכת הרזרבה השחלתית של נערות (בדיקת AMH), שנעשתה לראשונה בישראל בשיבא, ובחודשים האחרונים נכנסת בהדרגה לקופות חולים. עוד במרפאה: פסיכולוגית רפואית המלווה את הנערה ואת משפחתה בעת הצורך, דיאטנית מומחית לנערות ותבחינים אנדוקריניים לבדיקת צירים הורמונליים.

המרפאה פועלת בשיתוף פעולה עם היחידה לשימור פריון, המרכז הרב-תחומי למשפחות עם איקס שביר, בית לין (מרכז הגנה לילדים ונוער),  ומרפאת פלסטיקה גינקולוגית העוסקת במומים מולדים.