מינויים

פרופ' איל סיון נבחר לתפקיד המנהל החדש של אגף הנשים ב"שיבא"

פרופ' סיון מחליף בתפקיד את פרופ' איל שיף; בתפקיד סגן אגף הנשים יכהן פרופ' שלי מזעקי; מנהל "שיבא": "במקצועיות ובכישרון רב הביא פרופ' שיף את אגף הנשים למקום המצטיין שבו הוא נמצא כיום"

פרופ' איל סיון (צילום: "שיבא")

פרופ' איל סיון נבחר למנהל החדש של אגף הנשים ב"שיבא". הוא מחליף בתפקיד את פרופ' איל שיף.

פרופ' סיון הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון. החל דרכו באגף הנשים ב"שיבא" כמתמחה צעיר, לפני כמעט 30 שנה. הוא התמחה ברפואת האם והעובר ובהריון בסיכון גבוה במרכז הרפואי Temple שבפילדלפיה, ארה"ב. בתפקידיו הקודמים כיהן כסגן מנהל אגף הנשים וכמנהל המערך המיילדותי ב"שיבא".

לצדו ישמש פרופ' שלי מזעקי בתפקיד סגן מנהל אגף הנשים ב"שיבא". פרופ' מזעקי הוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים ו"הדסה". כמו כן, הוא בוגר תכנית המנהיגות "תלפיות" ומכהן מאז כשלוש שנים כמנהל המחלקה להיריון בסיכון גבוה. פרופ' מזעקי הוא בעל התמחות-על ברפואת האם והעובר והיריון בסיכון גבוה מ-WAYNE STATE UNIVERSITY שבמישיגן ומה-NIH.

פרופ' יצחק קרייס, מנהל המרכז הרפואי, בירך על המינויים: "שני הרופאים גדלו ב'שיבא' ומהווים מהכוחות המובילים והבולטים באגף. אני בטוח כי ימשיכו להוביל את אגף הנשים והיולדות לשיאים חדשים".

פרופ' קרייס הודה לפרופ' שיף, שסיים תקופה של עשרות שנים באגף הנשים, מהן למעלה מ-15 שנים בניהולו. לדבריו, "במקצועיות ובכישרון רב הביא פרופ' שיף את אגף הנשים למקום המצטיין שבו הוא נמצא כיום. אני מאחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

כמו כן הודה פרופ' קרייס לפרופ' ירון רבינוביץ על התקופה שבה כיהן כממלא מקום מנהל האגף.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "שיבא",  פרופ' איל סיון,  פרופ' שלי מזעקי,  מינויים,  הריון,  עובר
תגובות