חדשות

ד"ר דימיטרי יעקובוביץ מונה למנהל היחידה לכירורגיית כלי דם במרכז הרפואי "וולפסון"

ד"ר יעקובוביץ החליף בתפקיד את ד"ר אלדד שטלמן, שניהל את היחידה משנת 2011; מנהלת "וולפסון": "בטוחה שיוביל את היחידה להצלחות רבות ולצמיחה"

ד'ר דימיטרי יעקובוביץ בחדר ניתוח (צילום: "וולפסון")

ד"ר דימיטרי יעקובוביץ (51) מונה למנהל היחידה לכירורגיית כלי דם במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. הוא החליף בתפקיד את ד"ר אלדד שטלמן, שניהל את היחידה משנת 2011.

ד"ר יעקובוביץ נשוי ואב לבן, שגם הוא לומד רפואה. הוא סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות ב-1989 באוניברסיטה הרפואית בעיר סמרה שברוסיה. משנת 1990 עד 2000 עבד כמנתח כלי דם במחלקה לכירורגיה של כלי הדם בבית החולים האזורי בסמרה. בשנת 1995 עבר השתלמות בתחום הזה באוניברסיטה הרפואית בסנט-פטרסבורג וב-1998 – באוניברסיטה הרפואית בסמרה. בשנת 1999 קיבל תואר מוסמך למדעי הרפואה באוניברסיטה זאת ושנה לאחר מכן עלה לישראל.

ד"ר דימיטרי יעקובוביץ (צילום: "וולפסון")

בשנים 2001-2007 התמחה ד"ר יעקובוביץ בכירורגיה של כלי הדם במרכז הרפואי "הדסה" עין כרם, ומשנת 2008 ועד 2016 שימש רופא בכיר במחלקה לכירורגית כלי דם במרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר. ד"ר יעקובוביץ עבר קורסים והשתלמויות בתחום התמחותו באיטליה, בהולנד ובגרמניה. בשנת 2010 סיים קורס לביצוע מחקרים קליניים והשתתף במחקר בינלאומי על טיפול בחולים עם מחלה חסימתית של כלי דם היקפיים. בשנת 2014 היה ב-fellowship בבית החולים "מאונט סיני" בניו יורק.

מומחיותו של ד"ר יעקובוביץ היא ניתוחי עורקים, גפיים ואאורטה בטנית בניתוחים זעיר-פולשניים וצנתורים. בנוסף, צבר ניסיון רב בטיפול במחלות ורידים בשיטות מודרניות, לרבות בלייזר, גלי רדיו, קיטור, הזרקת קצף תחת אולטרה-סאונד וטיפול קוסמטי בנימים באמצעות הזרקות.

ד"ר זהבית זיו-נר, המנהלת בפועל של המרכז הרפואי "וולפסון", אמרה עם כניסת ד"ר יעקובוביץ לתפקידו כי הוא מביא עמו מקצועיות וניסיון בינלאומי רב-שנים. "בשילוב עם תכונותיו האישיות הבולטות – בהן יסודיות, חתירה למצוינות, נחישות והתמדה - אני בטוחה שיוביל את היחידה להצלחות רבות ולצמיחה", אמרה.

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  המרכז הרפואי וולפסון,  ד"ר דימיטרי יעקובוביץ,  ניתוחים,  כלי דם
תגובות