חדשות

פרופ’ אריאל רבל מונה למנהל האגף לפוריות במרכז הרפואי "אסף הרופא"

פרופ' רבל, ששימש בשנים האחרונות כרופא בכיר ב"הדסה", יהיה הממונה על מרפאות הפוריות, המכון לפוריות הגבר והיחידה להפריה חוץ-גופית ב"אסף הרופא"

ניתוח קיסרי. העלייה בהיקף התביעות משקפת עלייה בתוחלת החיים וגם עלייה בהיקף הטיפולים הרפואיים הניתנים כיום בבתי החולים (צילום: אילוסטרציה)

המרכז הרפואי "אסף הרופא" (ע"ש יצחק שמיר) הודיע אתמול (ד') על מינויו של פרופ' אריאל רבל לתפקיד מנהל האגף לפוריות, במקומו של פרופ' רפאל רון-אל שפרש לגמלאות. פרופ' רבל יהיה הממונה על מרפאות הפוריות, המכון לפוריות הגבר והיחידה להפריה חוץ-גופית.

פרופ' אריאל רבל (צילום: פרטי)

פרופ' רבל, נשוי, אב לארבעה ילדים וסב לנכד, מתגורר ביישוב נטף שבהרי ירושלים. הוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית. התמחה במיילדות וגינקולוגיה ב"הדסה" הר הצופים ובהמשך - בהפריה ובניתוחים אנדוסקופיים באוניברסיטת טורונטו ובבית החולים Mount Sinai בטורונטו, קנדה.

פרופ' רבל ייסד וינהל את תכנית תרומת הביצית ב"הדסה". בשנה שעברה היה פרופסור-אורח באוניברסיטת סטנפורד שבקליפורניה.

עד למינויו הנוכחי, שימש פרופ' רבל שבע שנים כרופא בכיר ב"הדסה" עין כרם ועסק בניתוחים אנדוסקופיים של היסטרוסקופיה ולפרוסקופיה בתחום הכירורגיה של הפריון. כמו כן, חקר פרופ' רבל בעיות פריון ושיטות להשתלת שחלה, בעיות ברירית הרחם של נשים עם כישלונות חוזרים בהשרשה של העובר.

עם כניסתו לתפקידו החדש אמר פרופ' רבל: "האגף לפוריות ב'אסף הרופא' רשם הישגים ושם גם בעולם. אני מתכוון להמשיך ולהוביל את הפעילות ברפואת פריון מותאמת אישית".

ד"ר בני דודזון, מנהל "אסף הרופא" ציין בברכתו את ניסיונו הרב של פרופ' רבל "שהצטרפותו אלינו מהווה נדבך חשוב מההיבט המקצועי של מערך הפוריות במרכז הרפואי".

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "אסף הרופא",  פרופ' אריאל רבל,  מינויים
תגובות
 
אנונימי/ת
15.06.2017, 10:11

הנה עוד פרופסור מכובד ומוערך שבורח מהדסה ומהתנהגותו המכוערת של רוטשטיין מול הרופאים המטו-אונקולוגיים.שכמדומני אחת מהצוות המתפטר הוא קרוב שלו מדרגה ראשונה.

אנונימי/ת
15.06.2017, 16:15

אל תשים אותם באותה כפיפה, פרופסור רבל החליף מקום עבודה וקיבל קידום. מהלך מצוי ומקובל. פרופסור רבל לא נטש חולים ולא דיבר או ידבר סרה במי שיבוא במקומו.