חדשות

המרכז הרפואי לגליל: ד"ר צבי שלג מונה לסגן מנהל בית החולים

ד"ר צבי שלג, רופא עיניים, זכה במכרז לתפקיד לאחר ששימש בתקופה האחרונה כעוזר מנהל המרכז הרפואי במקביל לעבודתו במחלקת העיניים

בית החולים לגליל המערבי בנהריה (צילום: יח"צ)
בית החולים לגליל המערבי בנהריה (צילום: יח"צ)

המרכז הרפואי לגליל בנהריה הודיע אתמול (א') על מינויו של רופא העיניים ד"ר צבי שלג לסגן מנהל המרכז. ד"ר שלג זכה במכרז לתפקיד, שהתפנה לפני כשנתיים כאשר ד"ר משה דניאל, סגן המנהל הקודם, פרש לפנסיה. במקביל לפעילותו במחלקת עיניים שימש ד"ר שלג עד כה כעוזר מנהל המרכז הרפואי.

ד"ר שלג, בן 46, נולד וגדל בתל אביב. הוא סיים את שירותו הצבאי בדרגת סרן, כמפקד פלוגה בחיל השריון. במהלך שירותו הוענקו לו תעודת הצטיינות על ידי הרמטכ"ל ב-1992 ועל ידי מפקד פיקוד הצפון ב-1994.

במסגרת שירות המילואים שלו משמש כיום ד"ר שלג כמנהל הרפואי של בית חולים שדה של צה"ל, שקיבל בשנה האחרונה מה-WHO את ההכרה כבית חולים שדה היחיד בעולם בדרגה 3. בתפקידו זה היה ד"ר שלג במשלחת הישראלית ששוגרה להאיטי לאחר רעידת האדמה שפקדה אותה ב-2010 וב-2015 במשלחת חיל הרפואה לטיפול בנפגעי רעידת האדמה בנפאל.

ד"ר שלג סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, התמחה ברפואת עיניים. הוא נשוי לרופאה, ד"ר אלית שלג, מומחית ברדיולוגיה אבחנתית, ולהם שני בנים.

ד"ר שלג הוא גם בוגר תכנית Executive MBA של הפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, התמחה במנהל רפואי ב"רמב"ם" בחיפה ובהנהלת "מכבי" שירותי בריאות. במקביל לתפקידו כסגן מנהל המרכז הרפואי לגליל ימשיך ד"ר שלג בפעילותו במסגרת המערך הרפואי כרופא עיניים. עיקר עיסוקו הוא ניתוחי קטרקט.

ד"ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי לגליל, בירך את ד"ר שלג עם היבחרו לסגן המנהל: "זה תפקיד מרכזי וחשוב במערך הניהול של המרכז הרפואי שבו ד"ר שלג נמצא כבר 12 שנים. אני בטוח שהוא יביא לידי ביטוי בתפקידו זה את יכולותיו הרבות: מקצועיות, מנהיגותיות ואנושיות".

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי לגליל,  ד"ר צבי שלג,  ד"ר מסעד ברהום,  מינויים
תגובות
אנונימי/ת
30.08.2017, 18:00

מזל טוב מארדון