חדשות

בית החולים "פורייה" השיק שירות חדש: קרדיולוג ילדים

לדברי בית החולים, עד כה פעל השירות באופן חלקי בלבד, כשהוא נסמך על רופא מ"רמב"ם"; בעקבות הצטרפותו של ד"ר גור מיינצר לבית החולים, יציע מעתה "פורייה" את השירות באופן מלא וייעודי

ד"ר גור מייצנר (צילום: "פורייה")

בית החולים "פורייה" בטבריה הודיע אתמול (א') כי השיק שירות חדש לתושבי האזור - טיפול וייעוץ על ידי קרדיולוג ילדים. לדברי בית החולים, עד כה לא פעל בו שירות ייעודי מלא בתחום הקרדיולוגיה לילדים ולמבוגרים בעלי מומי לב מולדים.

לדברי בית החולים, בימים אלו מופעל השירות החדש באופן מלא, בניהולו של ד"ר גור מיינצר, מומחה בקרדיולוגיה של ילדים ובמומי לב מולדים.

ד"ר מיינצר למד רפואה בטכניון, התמחה ברפואת ילדים בבית החולים "כרמל" בחיפה ובהמשך עבר התמחות-על בקרדיולוגיה במרכז הרפואי "רמב"ם". באחרונה סיים בלונדון שנה של התמחות-על נוספת ומיוחדת בצנתורי לב של ילדים ובטיפול במומי לב מולדים במבוגרים.

ד"ר מיינצר הצטרף לצוות המרכז הרפואי "פורייה" בתחילת נובמבר. תחום קרדיולוגיה ילדים הופעל ב"פורייה" עד כה באופן חלקי, מסר בית החולים, בעזרתו הרבה של פרופסור אברהם לורבר מבית החולים "רמב"ם", שהגיע ל"פורייה" בהתאם לצורך.

השירות המלא החדש יכלול אבחונים וטיפולים בנושאים שלא ניתנו עד כה ב"פורייה", ובראש ובראשונה מענה מלא ושוטף לבעיות לבביות של ילדים. כמו כן יבוצעו מעתה במקום צנתורי לב בילדים ובמבוגרים עם מומי לב מולדים ופעולות אלקטרו-פיזיולוגיות מתקדמות. במסגרת השירות תופעל מערכת מתקדמת לביצוע בדיקת מבחן ריאתי-לבבי מורכב.

נושאים קשורים:  חדשות,  מומי לב,  מינויים,  המרכז הרפואי "ברוך פדה" בפוריה
תגובות

יפה!