מחלקת א.א.ג ניתוחי ראש-צוואר במרכז הרפואי "אסף הרופא" תקיים ב-22 בנובמבר כנס מקצועי מיוחד לרופאים, שבו יוצגו טיפולים חדשניים בדלקת חריפה באוזן התיכונה על-ידי טובי המומחים בארץ.

יוזמי ומארגני הכנס הם מנהל המחלקה פרופ' אפרים אביתר, ד"ר טל מרום וד"ר חיים גבריאל. הם מסרו, כי יידונו בכנס היבטים שונים של המחלה, בדגש על חיסונים, אמצעי הדמיה באבחון, שכיחות המחלה וקווים מנחים לרופאים כיצד יש לטפל בה.

הכנס מיועד לרופאי אף אוזן גרון, רופאי ילדים, רופאי משפחה וקהילה וכן מומחים בתחום המחלות הזיהומיות. בכנס תשתתף גם פרופסור טסני צ'וימטרי מטקסס, חוקרת מוערכת בעולם בתחום, שגם תישא את הרצאת הפתיחה.

"דלקת האוזן התיכונה היא תופעה רפואית שכיחה בקרב ילדים בישראל, שכיחותה מביאה לצורך בטיפול אנטיביוטי. זו גם הסיבה מספר אחת לניתוחים ("ניתוח כפתורים")", ציין פרופסור אביתר, "החלטנו לכן ליזום ולארח כנס רפואי מקצועי בנושא זה במטרה להעלות את המודעות בקרב כל הגורמים המטפלים בחידושים האחרונים בתחום הטיפול והמחקר".

הכנס יערך בגן האירועים "גבעת האירוסים" הסמוך לצומת גן הוורדים בין השעות 15:00-08:00 ב-22 בנובמבר. ההשתתפות איננה כרוכה בתשלום, אך יש צורך ברישום מוקדם (ראו הזמנה מצורפת)

הזמנה לכנס ופרטי רישום