חדשות

ד"ר רפאל קופרשטיין יעמוד בראש שירות רב-תחומי למחלות לב בהריון ב"שיבא"

המרכז הרפואי "שיבא" מסר, כי מדובר בשירות רב-תחומי ראשון מסוגו בישראל; "האבחון והטיפול במחלות לב והריון מהווים אתגר מקצועי"

אישה בהריון (צילום: אילוסטרציה)

המרכז הרפואי "שיבא" הודיע אתמול (יום א') על מינויו של ד"ר רפאל קופרשטיין למנהל השירות הרב-תחומי החדש לטיפול במחלות לב בהריון. בית החולים מסר כי שירות מסוג זה הוא הראשון בישראל.

יחידת השרות הרב-תחומי לטיפול במחלות לב בהריון היא חלק מהמערך הקרדיולוגי ב"שיבא". ד"ר קופרשטיין הדגיש, כי האבחון והטיפול במחלות לב והריון מהווים אתגר מקצועי, מאחר שהם דורשים ייעוץ ספציפי ומעקב צמוד.

פרופ' רפאל קופרשטיין (צילום: "שיבא")

ד"ר רפאל קופרשטיין (צילום: "שיבא")

צוות השרות כולל את ד"ר קופרשטיין, מומחה במחלות מסתמי הלב ואקו-קרדיוגראפיה. ואת היועצים הבאים: מיכאל ארד, מומחה במחלות שריר הלב; ד"ר רועי בינרט, מומחה בהפרעות קצב הלב; ד"ר יוני בובר, מומחה במחלות לב מולדות במבוגרים; ד"ר מיכל שימחון ופרופ’ מרדכי דוליצקי, גינקולוגיים המומחים בהריון בסיכון גבוה; וד"ר אהרון לובצקי, מומחה לבעיות קרישה.

בית החולים ציין עוד, כי השרות מיועד לתת מענה לכל האספקטים של מחלות לב בהריון: יעוץ בטרם הכניסה להריון, מעקב צמוד במהלך ההיריון, יעוץ והנחיות טרם הלידה ומעקב לאחר הלידה ובמידת הצורך גם מעקב ארוך טווח.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "שיבא",  פרופ' רפאל קופרשטיין,  שירות רב-תחומי,  הריון,  מחלות לב
תגובות